Drobný detail, ale zmení veľa! Ak si vyberáte blúzku, skúste to podľa našich tipov

24.07.2020 12:00

Ide o drobný strihový detail, ale vo finálnom dojme urobí veľa. Robiť ramená je totiž v móde. Nielen z hľadiska "hrdosti", ale aj pôvabu.

Herečka Tatiana Dyková Vilhelmová v blúzke s...
Herečka Tatiana Dyková Vilhelmová v blúzke s florálnym motívom a naberanými rukávikmi. Autor: Markéta Hanzlíková / Česká editoriální fotografie / Profimedia

Nedávno sa na premiére objavila moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová a predviedla sa v šatách s jemne naberanými a zvýraznenými ramenami. Podobnú voľbu urobila len pred pár dňami na stretnutí s novinármi česká herečka Tatiana Dyková Vilhelmová. Prečo dámy tak fascinujú výraznejšie ramená?

Dôvodom je určite fakt, že takto strihovo riešený model dodáva nositeľke akoby pocit nezávislosti, istej dominancie. Nemusí sa však rovno pozerať smerom do 80-tych rokov, keď sa veľkosť pliec na dámskych odevoch blížila uniformám z armády.

Zvýraznené ramená v roku 2020 sú omnoho ženskejšie, nežnejšie, majú romantický nádych a pritom si zachovávajú aj svoj benefit. Opticky totiž postavu vylepšia, pritiahnu pozornosť k horným partiám a akcentujú (aj s pridaním opasku či zvýrazneného pásu) štíhlejší driek.

O popularite tohto trendu sme už na webe Žena.pravda.sk písali, ale prečo si to nezopakovať. Pridali sme aj tipy, desať blúzok na spôsob tej, ktorú si obliekla Tatiana Dyková, vás možno inšpiruje k tomu, aby ste skúsili urobiť ramená aj vy.

Dámska blúzka s
		naberanými rukávmi H&M,
		predáva...
Dámska blúzka s
		naberanými rukávmi
		Mango,...
+8Dámska blúzka s
		naberanými rukávmi H&M,
		predáva...
Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#trend #rukáv #móda #detail #blúzka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ranná cigareta a káva by nemali byť váš začiatok do dňa.
V práci sa vám podarí podať lepší výkon,...

+ Pite dostatočné množstvo tekutín. Dehydratácia vám môže veľmi uškodiť.
Začnite si peniaze aj užívať,...