0

Plné prsia, boky či pár kíl navyše? 5 typov plaviek, ktoré z vás spravia bohyňu

13.07.2020 10:00

Aj vám nadelila príroda plnšie krivky? Mnoho žien v mysli často rieši, aké plavky si obliecť na pláž v prípade, ak majú plné prsia, boky či nejaký ten tuk okolo bruška... Tu sú odpovede!

Model jednodielnych plaviek s prestrihom na...
Model jednodielnych plaviek s prestrihom na trupe od Mango, línia Violetta, predáva sa za 69,99 eura. Autor: archív značky

Kyprý dekolt

Základom je, samozrejme, podpora. Hoci v móde už dávno nie sú ostré a nepohodlné kosticové výstuže, ktoré často otláčali poprsie, stále platí, že košíky či podšitie, ktoré následne drží tvar aj formu prsníkov sa nosí. V minulosti boli hitom najmä modely plaviek so širšími ramienkami, ktoré prsia opticky podvihli, nosilo sa tiež viazanie za krkom. Platí to stále, ale pokojne už môžete skúsiť aj modely bez ramienok (pri nich je naozaj nutná dobrá podpora podprsenkovej časti). Opticky zoštíhľujú tmavé farby, to vieme asi všetci. Ale hitom leta sú pestré vzory a nemali by ste sa ich báť. Aj kypré ženské tvary v nich vyzerajú úžasne.

Model
		dvojdielnych plaviek s tankini topom bez...
Model
		dvojdielnych plaviek Mango, línia...
+2Model jednodielnych
		plaviek Ashley Graham X...

Plné boky a pozadie

V tomto prípade platí, že nohavičková časť má viac látky na pozadí, prípadne sa objavuje aj trenkový strih z elastických a spevňujúcich materiálov, ktorý lepšie drží tvar. Nemusíte sa však obávať ani detailov ako sú volániky. Áno, je pravdou, že opticky vlastne túto partiu tela zvýraznia – ale heslom posledných rokov je mať sa rada taká, aká ste. A existuje naozaj množstvo mužov aj žien, ktorí vaše kypré pozadie ocenia na jednotku s hviezdičkou. Samozrejme, v prvom rade musíte pocit spokojnosti a krásy vnímať vy sama.

Model dvojdielnych plaviek s tankini topom bez...
Model dvojdielnych plaviek s tankini topom bez ramienok. Predáva Figleaves, info o cene v predaji. Autor: archív značky

Bruško

Stále platí, že nosiť môžete takzvané tankiny, ktoré bruško zakrývajú. V móde sú už aj modely bez ramienok, ktoré síce zakryjú bruško, ale zvýraznia dekolt a ramená, ktoré často majú ženy jemnejšie. Zaujímavou alternatívou sú však napríklad aj plavky s prestrihom na trupe. Nie v oblasti, kde máte obvod najväčší, ale kúsok nad ním. Optický efekt funguje a výsledok je veľmi príťažlivý.

Dámske
		jednodielne plavky Desigual s kvetinovým...
Dámske
		prúžkované plavky Calzedonia. predávajú...
+27Dámske vzorované
		plavky F&F. Info o cene...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #žena #tvár #plné krivky #plavky #leto 2020

+ Vypnite na chvíľu myseľ a začnite sa zaoberať aj sami sebou.
Nedajte sa v práci vyrušovať kolegami,...

+ Nepripúšťajte si, že nie ste úplne fit, vaše telo to potom rýchlo vzdá.
Naučte sa oddeľovať prácu od...