Klasické biele tielko na 3 spôsoby! Takto budete fakt štýlová...

Ak sa konečne uráči prísť horúcim dňom, bude patriť klasické tielko medzi letné vychytávky. Netreba si ho spájať len s hodinou telocviku alebo domácim oblečením, dá sa nosiť ako súčasť štýlovej garderóby.

, 28.06.2020 07:00
3
Klasické biele rebrované tielko nemusíte... Foto: archív značky
Klasické biele rebrované tielko nemusíte mixovať len s denimom. Vizuál H&M Conscious. Klasické biele rebrované tielko nemusíte mixovať len s denimom. Vizuál H&M Conscious.

Klasické bavlnené tielko, napríklad aj jeho populárna verzia s rebrovanou štruktúrou, má síce v sebe športový nádych. Ale to vôbec neprekáža, aby ste ho kombinovali s kusmi elegantnejšej či spoločenskejšej módy. Výsledok dokáže veľmi príjemne prekvapiť.

…s elegantnými širokými nohavicami

Najmä štíhlym a vyšším dámam svedčí spojenie klasického tielka s elegantnými širokými nohavicami, ktoré sú také populárne najmä v aktuálnej sezóne. Ak pridáte podpätky, celá silueta sa opticky ešte viac predĺži. Tielko skúste zakasať do nohavíc a opticky pás ešte zvýraznite opaskom. Prípadne nechajte voľne vyčnievať. Malo by byť však elastické a dĺžka by nemala siahať nižšie ako 1 až 3 cm pod pás nohavíc.

…s motorkárskou bundou

Káva s kamarátkami alebo výlet do nočného baru sa môže niesť v znamení „rebelky“. Spojte klasické biele tielko s čiernou motorkárskou bundou a voľnejšími džínsami. Nebojte sa ani topánok na plochej podrážke, efektné budú napríklad klasické „conversky“. Ak chcete zaujať netradičnejším mixom, voľte lodičky alebo sandáliky na podpätku s efektným šnurovaním.

…s dvojdielnym kostýmom

Najmä výrazné farebné variácie nohavicových alebo sukňových kostýmov sa v lete 2020 vracajú do pozornosti. Ich intenzitu môže zjemniť práve biele tielko, nebojte sa pritom sák s výraznejším objemom či formy XXL v strihoch. Práve elastické tielko bude fungovať ako ukážkový kontrast, ktorý vytvorí následne daný súzvuk. A obuv? Klasické biele tenisky alebo niektoré z výrazných farebných modelov, ktoré sú tak v kurze.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
3 debata chyba
Viac na túto tému: #tielko #oblečenie #leto #ako sa obliecť

+ Po práci si oddýchnite, niečo na vás lezie, nenechajte to zájsť ďaleko.
Ak práca volá, okamžite choďte, budete...

+ Je váš šťastný deň, nebojte sa všetko dopadne presne tak ako chcete.
Ak chcete lepšiu prácu, začnite si ju...