Pastelové lodičky či sandále? 15 tipov, ktoré pritiahnu pozornosť - zabodujete!

, 14.05.2020 17:00

Pre každého niečo sa nájde v palete pastelových tónov, ktoré sa s veľkou obľubou nosia práve v teplejšej časti roka. Sandáliky, lodičky? Nazúvacie šlapky na podpätku? Šup s nimi na nohy!

Nazúvacie šlapky
		Cult Gaia, predávajú sa za
		423...
Dámske lodičky s
		otvorenou pätou
		Mohito....
+12Dámske pastelové
		sandále F&F, info o cene
		v...

Práve pastelové odtiene na obuvi sú veľmi populárne už niekoľko sezón a výnimkou nebude ani leto roka 2020 poznačené koronavírusovou epidémiou.

Možno nebudete kráčať s istotou do zaľudnených oblastí mesta, kde sa stretávajú davy ľudí, ale určite s istotou zabodujete v pastelových lodičkách či sandálikoch.

Populárne sú odtiene tradičné ako je baby pink ružová alebo jej „chlapčenskejšia“ sestra modrá. Rovnako sa však obľube tešia aj pastely žltých odtieňov či napríklad pepermint alebo levanduľová farba.

Vyzerá to sladučko, roztomilo, ako chutný dezert. Ale s takouto obuvou môžete dotvoriť aj odvážnejší či športovejší look. Napríklad si k pastelovej obuvi vezmite voľné sprané džínsy a sako na pánsky štýl s voľnejším bavlneným topom. Alebo kombinujte s antracitovou či čiernou. Uvidíte, že efekt sa dostaví takmer okamžite.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #podpätok #pastel #móda #lodičky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...