Vyparádená na letnú terasu! Inšpirujte sa hviezdami a zažiarte v uliciach

, 07.05.2020 06:59

Tak už je to jasné - po viac ako mesiaci prísnych opatrení sa aj na Slovensku začína život vracať do normálu. Patrí k tomu aj otvorenie letných terás reštaurácií a kaviarní.

Herečka
		Kirsten Dunst v letných šatách
		s...
Herečka
		Julia Roberts s jej stávkou
		na...
+5Herečka Christina
		Hendricks stavila na
		výrazný...

Práve mesiac máj s jeho príjemným teplým počasím by mohol byť „liekom“ na niekoľko týždňov strávených v sociálnej izolácii a bez možnosti vyraziť si na kávičku či koláč do kaviarne alebo chutný nedeľňajší obed.

Samozrejme, otvorenie podnikov sa bude niesť aj v znamení sprísnených pravidiel. Určite sa však netýkajú vašej garderóby. Teda, jedine, že by ste chceli byť prísne štýlová! To sa povoľuje. Inšpiráciou v takom prípade môžu byť aj hollywoodske herečky či modelky, známe tváre, ktoré dokážu zaujať voľbami vkusných, elegantných, alebo ležérnych modelov aj na deň, nielen na večerné podujatie.

My sme inšpiráciu našli na akcii, ktorá sa konala ešte minulý rok na jeseň v slnečnom Los Angeles. Vtedy sa na turnaji v konskom póle zišli naozaj mnohé známe tváre. Ich odevy doslova kričia nositeľnosťou, ale zároveň im nechýba šmrnc, ani pôvab či štipka noblesy aj chuti na „parádenie sa“.

Vyskúšať to teda môžete napríklad ako…

…Julia Roberts

Hollywoodska herečka stavila na obľúbený bodkovaný vzor. Nohavicový overal skombinovaný s topánkami na šnurovania s vyšším podpätkom funguje efektne. Je to uvoľnená a komfortná voľba, no zároveň veľmi ženská a na prvý pohľad pútavá.

Herečka Julia Roberts s jej stávkou na...
Herečka Julia Roberts s jej stávkou na bodkovaný vzor ukázala, že dámy môžu pôsobiť elegantne a pritom mladistvo a "hravo". Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

…Christina Hendricks

Pôvabná hviezda seriálu Mad Men je známa svojimi krivkami a bohatým obsahom výstrihu. Skvelé je, že ho rada zdôrazní – výsledok je však veľmi vkusný a ženský. Ako v letných šatách s kvetinovým motívom na tmavom čiernom podklade. Takáto farba zoštíhli, strih skvelo vyzdvihne postavu. A slamený klobúk je štýlovou čerešničkou.

Herečka Christina Hendricks stavila na výrazný...
Herečka Christina Hendricks stavila na výrazný florálny motív a zvýraznila dekolt. A vyzerá skvelo. Autor: ImagePressAgency/face to face / Face to Face / Profimedia

…Mandy Moore

Herečka a speváčka Moore má v obľube žltú farbu – nie je to prvýkrát, čo ju zachytili fotografi práve v nej. A šaty s výšivkou jemného kvetinového motívu sú naozaj delikátne. Midi dĺžka funguje skvelo v spojení so sandálikmi, zvýraznený je štíhly driek a trošku výraznejšie ramená zakrývajú nariasené rukáviky.

Herečka Mandy Moore v roztomilých letných...
Herečka Mandy Moore v roztomilých letných žltých šatách. Autor: SITA/AP, Willy Sanjuan

…Kaley Cuoco

Hviezda seriálu Teória veľkého tresku obľubuje nohavicové modely. Spojenie károvaných nohavíc a saka v spojení s jednoduchým bielym topom a šnurovacími topánkami na pánsky spôsob funguje bezchybne. Je to variácia na trošku „pánskeho“ šiku v spojení s jemnosťou ženskej nositeľky.

Herečka Kaley Cuoco je skôr...
Herečka Kaley Cuoco je skôr "chlapčenský" a ležérny typ. Aj preto nosí rada nohavicové kostýmy. Tento je od značky Missoni. Autor: ImagePressAgency/face to face / Face to Face / Profimedia

… v galérii vyššie nájdete inšpiráciu aj v podobe Kirsten Dunstovej a Rachel Bilsonovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #terasa #móda #Mandy Moore #leto #letné šaty #koronavírus #Kirsten Dunst #Kaley Cuoco #Julia Roberts #Christina Hendricks
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj vaše telo si zaslúži dostatok času na uzdravenie, doprajte mu to.
Pozor na nákladné investície, dobre...

+ Problémy s trávením nevyriešite diétou na jeden deň, poraďte sa s lekárom.
Dosiahnete všetko čo si...