Slávna Carol z Krok za krokom po 70-ke? Toto sú jej triky zostať fit a krásna!

, 11.04.2020 08:00

Prekročila sedemdesiatku a stále sa udržiava vo forme. Môžete si o herečke Suzanne Somersovej myslieť čo chcete, ale jej mladistvý šmrnc sa jej nedá uprieť.

Herečka Suzanne Somers na akcii 70. výročia...
Herečka Suzanne Somers na akcii 70. výročia televíznej akadémie. Autor: SITA/AP, Rich Fury

Hviezda tiež potvrdila, že má pár trikov, na ktoré nedá dopustiť a ktoré využíva už roky. Súvisia najmä s ošetrovaním pleti či zdravším jedálničkom. Napríklad každé ráno štartuje so „zeleným džúsom“. Ide o šťavu zo špenátu, kapusty, jablka, jedného citróna a zázvoru. Smoothie, ktoré si takto pripraví pije nielen kvôli detoxikácii, ale najmä kvôli vitamínom a minerálom. Základom podľa nej je, aby použité ovocie a zelenina boli organické a bio.

V prípade jedálnička nedá Somers dopustiť ani na kokosový olej. Oceňuje najmä jeho vlastnosti „2 v 1“. Okrem varenia ho totiž používa aj na telo, vlasy či tvár. „Varím na ňom, pretože znesie vysoké teploty. Denne si dám aj lyžičku alebo dve, ktoré zase pomáhajú zažívaniu. A na noc si vtieram kokosový olej do končekov vlasov pred spaním. Skvelo zocelí polámané končeky,“ vyhlásila už dávnejšie 73-ročná Somers.

Veľmi dôležitou súčasťou jej života a najmä bežnej starostlivosti o seba samu je potom tiež soľ do kúpeľa s obsahom magnézia Ako prezradila, práve s jej pomocou zaspáva každý večer bez problémov a zrelaxovaná sa ráno zobúdza. Okrem toho, že prášok uvoľňuje telo a pôsobí protizápalovo a liečivo na pokožku, telo príjemne „unaví“ do postele.

Slávna blondínka zo seriálu Krok za krokom tiež prezradila, že napriek svojej sedemdesiatke nikdy nezabúda na starostlivosť v podobe líčenia. Aj preto, lebo si myslí, že so šminkami vyzerá mladistvejšie a energickejšie. Na pery používa kontúrovaciu ceruzku, s ktorej pomocou eliminuje vrásky a vytvorí výraznejšiu líniu pier, následne nanáša svoj obľúbený rúž. Ceruzku na rámovanie a zvýraznenie používa aj v prípade očí. Hoci tento vzhľad jej v minulosti viackrát vyčítali. Tvrdí, že ho má v obľube a neplánuje už na ňom nič meniť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Suzanne Somers #starostlivosť #líčenie #kúpeľ #kozmetika
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku