Takto čaruje na červených kobercoch! Demi Moore si to s jej postavou môže dovoliť

, 03.04.2020 09:00

Štíhla postavička a dlhé čierne vlasy - na červených kobercoch sú práve tieto dve prednosti poznávacím znamením 57-ročnej Demi Moore.

Model 1

Vo februári sa slávna hviezda snímky Duch (1990) ukázala na červenom koberci počas podujatia magazínu Vanity Fair. 57-ročná Moore dorazila v spoločnosti dcéry Rumer. Pred objektívy zvolila veľmi mladistvý šik čierny model šiat s asymerticky strihaným vrchným dielom, ktorý jej ubral roky. Efektne pôsobili aj jednoduché čierne sandáliky na vysokom podpätku a výrazné smaragdové náušnice, ktorá slávna čiernovláska zvolila.

Herečka Demi Moore na otvorení výstavy v Los...
Herečka Demi Moore na otvorení výstavy v Los Angeles. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Model 2

Počas jesene sa Moore prišla ukázať na premiéru filmu Corporate Animals – tento raz sa vzdala svojej obľúbenej čiernej. Obliekla si šaty značky Celine v béžovom odtiene s dĺžkou nad kolená, k nim zvolila zlaté sandáliky Jimmy Choo a kabelku Bulgari. Ani pri tomto looku nezabudla na výrazné náušnice, ktoré vynikli aj vďaka vlasom vypnutým dohora.

Demi Moore na premiére filmu Corporate Animals.
Demi Moore na premiére filmu Corporate Animals. Autor: SITA/AP

Model 3

V máji 2019 sa Demi Moore ukázala na prestížnom podujatí MET Gala v newyorskom Metropolitnom múzeu. Na sebe mala kreáciu s dlhou sukňou po zem a sakovým vrchným dielom s výstrihom až po pupok návrhára Anthonyho Vacarella. Vo výstrihu sa jej trblietal prívesok na dlhej retiazke a svoj sexi look doplnila aj účesom – čierne vlasy jej vo vlnách padali na jednu stranu.

Herečka Demi Moore na akcii MET Gala v New...
Herečka Demi Moore na akcii MET Gala v New Yorku v kreácii Anthony Vacarello pre Saint Laurent. Autor: Profimedia

Model 4

A celkom z iného súdka – herečka sa zúčastnila aj na kráľovskej svadbe, keď sa v roku 2018 vydávala princezná Eugenie. Elegantný vínovočervený model z dielne britskej návrhárky Stelly McCartney v decentnej dĺžke doplnila extravagantným fascinátorom na hlave v rovnakom odtieni.

Demi Moore na svadbe princeznej Eugenie.
Demi Moore na svadbe princeznej Eugenie. Autor: SITA/AP, Matt Crossick

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #model #Demi Moore
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku