V tónoch (írskej) zelenej ako Kate? Toto je 11 šiat, ktoré by ste mali vidieť

05.03.2020 07:00

Nie je žiadnym tajomstvo, že britská vojvodkyňa Kate si vyberá odevy aj vzhľadom na príležitosť či návštevu krajiny.

Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa...
Princ William a jeho manželka Kate, vojvodkyňa z Cambridge počas návštevy továrne na výrobu piva Guinness v Dubline. Vojvodkyňa si obliekla šaty z kolekcie The Vampire's Wife. Autor: SITA/AP, Peter Morrison

Aj preto sa v utorok, počas prvého dňa oficiálnej návštevy Írska, objavila pred objektívmi v odtieňoch zelenej farby – národnej farby krajiny hostiteľa. Pri pohľade na trojnásobnú mamu, ktorá je vzorom štýlu pre mnohé ženy v jej veku, ale aj mladšie či staršie ročníky, sa však nedá ubrániť inšpirácii. Aj preto, že Kate ukazuje, ako sa dajú nosiť farby, s ktorými občas majú dámy problém.

Sýty a intenzívny tón zelenej sa v kolekciách síce objavuje z času na čas, ale mnoho žien sa práve tejto farbe vyhýba. Dôvodom je pocit, že pôsobí obstarožne, staromódne, niekedy je to spojenie farby a materiálov.

Aj u vojvodkyne Kate však vidieť, že zelené voľby (či už išlo o vzorované šaty Alessandra Rich alebo trblietavé The Vampire's Wife) sú šik, dokážu byť elegantné, trendové a mladistvé.

Aj preto sme pre vás vybrali 11 inšpirácií z aktuálnej ponuky obchodov a značiek. Ak ste sa doteraz báli zelenej, možno si to konečne rozmyslite. Nech sa páči, tu je lákadlo…

Dámske
		košeľové šaty Lindex. Predávajú sa
		za...
Dámske
		šaty s diagonálnym prekrížením v
		drieku....
+13Dámske vzorované šaty
		Mohito. Info o cene
		v...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zelená #vojvodkyňa Kate #Írsko #inšpirácia #farba
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku