Toto je 8 trendov v doplnkoch na jar a leto 2020! Našli sme pre vás 32 tipov

, 04.03.2020 07:00

Aj vám zvyčajne v móde záleží na detailoch? Potom ste náš človek! A tento text je určený práve pre vás...

A pre
		všetky dámy, ktoré nemajú rady retro
		a...
Pokrývky
		hlavy majú vo svete, kde
		slnečné...
+5Kvetinové doplnky, to
		nie sú len
		látkové...

Aktuálna módne sezóna nie je len o trendoch odevných, ale aj o doplnkoch v podobe pokrývok hlavy, bižutérie či slnečných okuliarov. Samozrejme, zabudnúť nemožno ani na kabelky.

Hoci pri niektorých súčastiach šatníka je náročné určiť jeden konkrétny typ trendu (a to je vlastne aj dobre, prečo by sme mali uniformovane nosiť to isté?!), existujú spojovacie motívy, ktoré pomáhajú udržiavať pestrosť a zároveň akoby charakterizujú aktuálnu sezónu.

V období Jar-Leto 2020, ktoré by sa už o pár týždňov mohlo naplno odštartovať aj v rámci jarných teplôt a dní, sa dá hovoriť napríklad o popularite retro trendu v slnečných okuliaroch, s ktorým potom ostro kontrastuje tiež populárny futurizmus.

Sezónu charakterizujú florálne detaily – či už ide o bižutériu, ozdoby vo vlasoch, masívne brošne alebo klobúky. Pri kabelkách sa tiež sem-tam objaví nejaký ten kvet. Okrem neho však nechýba ani poctivá kožená výroba a rockové či punkové prvky s vybíjaním, kovovými prackami a, najmä, retiazkami.

Všetky trendy nájdete v galérii na začiatku článku, tu je malá ochutnávka.

Maximálne vyzbrojená proti slnku

Slnečné okuliare sú na výber vo všemožných...
Slnečné okuliare sú na výber vo všemožných veľkostiach a štýloch. Dominujúcim je však aj túto sezónu retro trend maxi slnečných okuliarov s estetikou 60-tych a 70-tych rokov. Máte strach, že si nebudete vedieť vybrať? To ani náhodou, všemožné tvary (hoci aj v XXL vydaní) sú na každú tvár.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP

Život na retiazke

Vybrať jeden typ kabelky, ktorý musíte mať, je...
Vybrať jeden typ kabelky, ktorý musíte mať, je skrátka úloha neľahká. Priam nesplniteľná. Ak však chcete podľahnúť trendu, potom siahnite po takej, kde sa objavuje motív reťaže. Zvyčajne nahrádza remienok. Okrem kovových sa objavuje aj plastová a vo všemožných farbách.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP

Flóra aj fauna sú klenoty

Kvetinové doplnky, to nie sú len látkové...
Kvetinové doplnky, to nie sú len látkové brošne. Motív flóry je častým aj v prípade bižutérie, či už ide o náhrdelníky, náušnice alebo náramky na rukách. Popri nich sa objavuje aj fauna. A tiež maxi bižutéria v abstraktných a geometrických formách.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #slnečné okuliare #móda #kabelky #jar-leto 2020 #doplnky #bižutéria
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku