Široké, dlhé a... skrátka na všetky spôsoby! Takto sa nosí nohavicový hit

, 20.02.2020 07:00

Už minulý rok hviezdy šoubiznisu odštartovali výrazný trend - popularitu širokých nohavíc. Populárny kúsok šatníka sa dočkal za pár mesiacov ďalších a nových variácií.

Široké
		kulotové nohavice Hugo Boss.
		Predávajú...
Široké
		denimové nohavice po kolená
		Ganni....
+9Široké koženkové
		nohavice po kolená
		Frankie...

Široký strih nohavíc zotrváva v dámskom šatníku aj v nasledujúcej sezóne, dôležité pritom je povedať, že popri výraznej šírke sa tentoraz dostávajú k slovu aj dĺžky. Rozmanité!

Ak ste mali pocit, že jeseň a zima by sa mali odohrávať v mantineloch klasickej dĺžky po obuv či až po okraj topánky, tentoraz vedzte, že jarné mesiace si pýtajú aj hru s dĺžkou nohavíc. Široké nohavice sa budú nosiť v trojštvrťovej verzii, ako variácia na dĺžku v duchu „kapri“ nohavíc, ale tiež napríklad ako šortkové nohavice presne po kolená – niekedy pripomínajúc áčkovú sukňu.

Spojovacím motívom sa najčastejšie v prípade širokých nohavíc stáva vyšší alebo vysoký pás. Pridávajú sa aj sklady, no tiež napríklad použitie rozmanitých materiálov. K reči sa dostane džínsovina, lurex alebo satén či napríklad ľanová zmes.

Ako príklad prinášame trio dám zo šoubiznisu, ktoré sa pohrali s dĺžkou širokých nohavíc a tak ukázali, ako sa môžete hrať aj vy. V galérii potom nájdete niekoľko tipov od nás na produkty dostupné pre slovenské módne nadšenkyne.

Alessandra Daddario

Herečka Alexandra Daddario v dlhých a širokých...
Herečka Alexandra Daddario v dlhých a širokých nohaviciach pred prehliadkou Michael Kors. Autor: SITA/AP, Christopher Smith

Lucy Liu

Herečka Lucy Liu v širokých nohaviciach v dĺžke...
Herečka Lucy Liu v širokých nohaviciach v dĺžke po členky. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Kendall Jenner

Topmodelka Kendall Jenner v širokých kožených...
Topmodelka Kendall Jenner v širokých kožených nohaviciach po kolená. Autor: SITA/AP, Christopher Smith

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #široké #nohavice #Lucy Liu #Kendall Jenner #dĺžka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku