Krásna po 40-ke aj v 70-ke! Toto je 10 najlepších líčení oscarovej noci

, 10.02.2020 13:03

Hviezdy neponechali nič na náhodu a počas oscarového ceremoniálu stavili na dokonalý vzhľad a ukážkové líčenie či účesy.

Herečka
		Margot Robbie predvádza dominantné
		pery...
Herečka
		Penelope Cruz predvádza
		výraznejšie...
+7Herečka Saoirse Ronan
		zaexperimentovala opäť
		s...

Nepodarilo sa vyniknúť úplne každej dáme, ale to v záplave a koncentrácii hviezd, akou je oscarová noc povestná, ani veľmi nejde. Napriek tomu sa našlo mnoho takých, ktoré sú skvelou inšpiráciou aj pre bežné ženy.

Dobrá správa je, že tento rok sa priestoru dočkali opäť aj staršie ročníky a zrelé ženy. Samozrejme, taká Sigourney Weaver má už tvár s výraznejšími vráskami. Konieckoncov, má 70 rokov. Jej líčenie však ukazuje, že správne zvolené detaily dokážu pár rokov ubrať.

Podobné potom platí aj pri dámach ako je päťdesiatnička Renee Zellweger či Salma Hayek, alebo o pár rokov mladšie oscarové laureátky Penelope Cruz a Charlize Theron. Samozrejme, v zozname ukážkových líčení nechýbajú ani reprezentantky najmladšej generácie.

Ku kráse ich často predurčuje len prirodzenosť a to, čo im dala do vienka matka príroda. Ako sa s tým vysporiadali ich vizážisti v nedeľu večer? Všetkých desať lookov nájdete v našej galérii vyššie.

Margaret Qualley

Herečka Margaret Qualley má v mladom veku...
Herečka Margaret Qualley má v mladom veku takmer bezchybnú pleť, takže vizážistka ju nezaťažila silným krycím mejkapom. Pleť pôsobí zdravo a energicky, pery sú zvýraznené telovým odtieňom rúžu. Na viečkach sa objavuje zlatistý tón vo vnútornom kútiku, mihalnice zvýrazňuje len maskara. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Charlize Theron

Herečka Charlize Theron nechala vyniknúť svoju...
Herečka Charlize Theron nechala vyniknúť svoju prirodzenú krásu, no tentoraz ju nalíčili výraznejšie než zvyčajne. Dôvodom bol trblietavý medený očný tieň, ktorý doplnil kreáciu so strapcami v zlatej farbe. pleť pôsobila rozjasnene, ucelene, pery niesli jemný lesk. Mihalnice boli tentoraz zahustené aj umelými trsmi. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Sigourney Weaver

Herečka Sigourney Weaver má vo svojom veku 70...
Herečka Sigourney Weaver má vo svojom veku 70 rokov silnejšiu podkladovú bázu. Pohľad je zvýraznený čiernou linkou na vrchnom viečku, padnuté viečku, ktorému čelia mnohé dámy v jej veku, opticky otvára bronzový očný tieň s jemnou metalízou. Pery sú len veľmi jemné, líčené v tóne mäsovej ružovej. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #Sigourney Weaver #Penelope Cruz #Oscar #Margaret Qualley #líčenie #krása #Charlize Theron
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Vašu bolesť hlavy spôsobujú viaceré faktory, poraďte sa radšej s odborníkom.
Dávajte si pozor aby ste o...