Toto je 15 najkrajších šiat v histórii Oscarov! Nechýba Grace Kelly ani Angelina

A opäť sa blíži chvíľa, keď sa na Hollywood upiera zrak väčšiny sveta. Dôvodom sú filmové ceny známe ako Oscary. A tiež krásne ženy v luxusnej móde.

08.02.2020 08:00
debata (1)
Herečka Grace Kelly (na snímke s kolegom...
Herečka Julia Roberts na zábere z roku 2001 v...
+12Herečka Cate Blanchett v roku 2011 v kreácii...

Posledné roky sa radí oscarový ceremoniál medzi jeden z najvýznamnejších večerov roka. Nielen pre film, ale aj módne značky, ateliéry a firmy, ktoré získavajú obrovskú vizibilitu (a tiež popularitu), ak dokážu zaujať na niektorej z hollywoodskych hviezd.

Červený koberec sa hemží krásnymi dámami, jednu luxusnú kreáciu strieda iná a všetko vyzerá na fotografiách priam dokonalo.

Samozrejme, v histórii oscarového ceremoniálu sa už mnohokrát robili rebríčky o tom, ktoré dámy to so svojím stylingom a róbami zvládli na jednotku s hviezdičkou. Tieto rebríčky má však každý s osobnou príchuťou a preferenciami. Nemali by, samozrejme chýbať mená ako Marion Cotillard, Julia Roberts či Cate Blanchett. Ich looky sú dnes už kultové.

My sme aj tento rok vybrali pätnástku tých naj! Oproti minulému roku sme ju obohatili o pár „vintage“ spomienok, pretože oscarová pompa rozhodne nie je záležitosťou len posledných pár rokov. Stačí sa pozrieť na takú Grace Kellyovú v roku 1955. Nech sa páči, pozrite si výber s nami. Stojí za to, kým sa budete môcť kochať kreáciami z tohtoročného červeného koberca. Módu z nedeľňajšieho gala hľadajte na webe Pravdy už v pondelok ráno.

Grace Kelly v roku 1955

Herečka Grace Kelly (na snímke s kolegom... Foto: Silver Screen Collection / Shutterstock Editorial / Profimedia
Grace Kelly Herečka Grace Kelly (na snímke s kolegom Georgem Seatonom) oslavovala v roku 1955 triumf na Oscaroch. Jej šaty pochádzali z dielne dizajnérky Edith Head.

Nicole Kidman v roku 2007

Herečka Nicole Kidman na vyhlásení cien... Foto: SITA/AP, Amy Sancetta
Herečka Nicole Kidman na vyhlásení cien Americkej filmovej akadémie v roku 2007. V kreácii Balenciaga. Herečka Nicole Kidman na vyhlásení cien Americkej filmovej akadémie v roku 2007. V kreácii Balenciaga.

Cate Blanchett v roku 2011

Herečka Cate Blanchett v roku 2011 v kreácii... Foto: SITA/AP, Matt Sayles
Herečka Cate Blanchett v roku 2011 v kreácii Givenchy Haute Couture. Herečka Cate Blanchett v roku 2011 v kreácii Givenchy Haute Couture.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #Cate Blanchett #šaty #Angelina Jolie #Nicole Kidman #Julia Roberts #Oscar #Charlize Theron #najlepšie

+ Zvoľte si vhodnú starostlivosť pre vašu pokožku, nepoužívajte hocičo.
Zvážte oblečenie aké nakupujete, môžete sa...

+ Nový športový režim prinesie posilnenie tela aj ducha.
Ak niečo pokazíte, aj si zato zaplatíte, myslite však do...