9 lookov z Grammy, ktoré neprehliadol nik: Stoja za to? Rozhodnite sami

28.01.2020 09:30

Hudobné ceny Grammy sú vždy odvážnejšie, originálnejšie a často aj bizarnejšie a na hranici gýča, keď príde na módu a úpravu.

Modelka
		Alessandra Ambrosio stavila
		na...
Speváčka
		Dua Lipa stavila pri výbere odevu
		na...
+6Speváčka a
		moderátorka Kelly Osbourne
		(na...

Pri ceremoniáloch ako Zlatý glóbus, Oscar alebo BAFTA zvyčajne upozorňujeme na ukážkové líčenie dám. Úprava účesov, príťažlivý a pritom decentný mejkap. V prípade hudobného sviatku roka však platí celkom iná rovnica. Nenosí sa prirodzenosť a už vôbec nie nahé líčenie! A ak áno, musíte mať minimálne zelené vlasy…

Platilo to o väčšine prítomných a tentoraz nebola reč len o dámach, ale aj vybraných pánoch. V líčení sa ukázali veľké návraty do éry 90-tych rokov, dôraz na husté, občas priam brežnevovské obočie či napríklad nechýbali kryštály na koži alebo líčenie a ĺa Kleopatra.

Oplatí sa čosi také nasledovať? To je, samozrejme, len na osobnom zvážení. Niektoré z vybraných líčení a úprav sa pokojne uplatnia aj v bežnom živote, iné by možno mali zostať radšej len na cenách Grammy. Všetky si môžete pozrieť v galérii vyššie.

Dua Lipa

Speváčka Dua Lipa stavila pri výbere odevu na...
Speváčka Dua Lipa stavila pri výbere odevu na estetiku 90-tych rokov. A platilo to aj pri mejkape. Výrazné očné líčenie s modrými tónmi a bielym trblietavým tieňom vo vnútornom kútiku, k tomu pery zvýraznené kontúrovacou ceruzkou a tmavé odrasty korienkov vo vlasoch odfarbených na blond.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Billy Porter

Americký herec a spevák Billy Porter prichádza...
Americký herec a spevák Billy Porter prichádza na udeľovanie 62. hudobných cien Grammy pre rok 2020. Jeho výrazné líčenie bolo neprehliadnuteľné, okrem farby na viečkach v duchu Kleopatry si nechal ozdobiť tvár aj kryštálmi.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: TASR/AP, Jordan Strauss

FKA twigs

Speváčka a tanečnica FKA twigs si nechala priam...
Speváčka a tanečnica FKA twigs si nechala priam démonicky zvýrazniť očné viečka. Ešte viac pozornosti však púta úprava jej obočia, v ktorom sú jednotlivé chĺpky definované a zvýraznené. Vyniknúť nechal vizážista aj jej pehy.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#móda #look #líčenie #gýč #Grammy #bizarné
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Každý by sa mal ráno trochu rozcvičiť, aby vás počas dňa neboleli svaly.
Snažte sa občas myslieť aj na...

+ Vaše zdravie vám všetko vráti, preto sa snažte obmedziť hlavne fajčenie.
Kontrolujte kam odchádzajú...