Aj vojvodkyňa Kate nakupuje vo výpredaji! Jej šaty vyvolali ošiaľ, my máme tipy

17.01.2020 07:00

Nie je to ani zďaleka prvýkrát, čo si obliekla kúsok, ktorý je dostupný pre každú bežnú ženu. Vojvodkyňa Kate nesklamala ani tentoraz. A vybrala si model, ktorý sa do pár hodín vypredal.

Vojvodkyňa Kate v náručí s 18-mesačným dieťaťom...
Vojvodkyňa Kate v náručí s 18-mesačným dieťaťom Sorayah Ahmadom počas návštevy Khidmat Centre v Bradforde. V šatách z výpredaja.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP, Charlotte Graham

Počas návštevy anglického Bradfordu sa matka troch detí objavila pred novinármi v šatách s motívom kára a kohútej stopy – s viazačkou okolo krku. Kto by tipoval, že ide o nejakú drahú značku, poriadne by sa zmýlil. Vojvodkyňa totiž nakupovala v obchode známeho španielskeho reťazca Zara. A zdá sa, že dokonca si zaobstarala šaty z výpredaja.

Samozrejme, jej garderóba je ostrosledovaná a novinári (spoločne s módnymi nadšencami) takmer okamžite vypátrali, že ide o model, ktorý sa predáva vo výraznej výpredajovej cene. Kým pôvodne za šaty bolo nutné zaplatiť 69,95 eura, ich cena klesla na 19,99 eura. Vo Veľkej Británii sa model vypredal do troch hodín od zverejnenia prvých fotografií, pričom následne sa objavili špekulanti, ktorí chceli šaty speňažiť. Na platforme eBay sa ich cena šplhala až k stovke eur.

Podľa nás je zbytočné otrocky napodobňovať štýl obľúbenej vojvodkyne nakupovaním identických kusov oblečenia, v akých sa na verejnosti predvádzala ona. Ak je však pre vás inšpiráciou, určite nájdete množstvo variácií na uspokojenie podobnej módnej túžby. Aj vo výpredajovom ošiali.

My sme vybrali 9 šiat podobného typu, ktoré môžete získať za nižšiu ako pôvodnú cenu. Nech sa páči, tu sú.

Dámske
		vzorované šaty Richard Allan pre H&M....
Dámske
		vzorované šaty Pietro Filipi. Zlacnené o...
+8Dámske vzorované šaty
		Pinko. Zlacnené o...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zara #výpredaj #vojvodkyňa Kate #tip #šaty #inšpirácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku