Kocianová, Surovcová aj mladá bubeníčka! 7 najlepších líčení z Plesu v opere

, 13.01.2020 15:00

V doznievajúcej atmosfére jubilejného 20. ročníka Plesu v opere nemôžeme obísť ani vizáž a úpravu známych dám. Vybrali sme sedem z nich, ktoré naplnili svetové štandardy a zaujali na prvý pohľad. V tomto prípade práve spoločenskou vizážou.

Herečka
		Lucia Hurajová na 20. ročníku Plesu
		v...
Beáta
		Danglová, manželka herca a režiséra
		Dana...
+98Modelka Alexandra
		Gachulincová v šatách
		od...

Na 20. ročníku Plesu v opere sa objavilo, samozrejme, množstvo príťažlivých dám. Náš výber je obmedzený aj výberom fotografií, ktoré máme k dispozícii. Veríme však, že jednotlivé herečky, modelky či hudobníčky budú pre vás inšpiráciou. V ich zozname nájdete známe, ale aj menej sprofanované tváre.

Michaela Kocianová

Ako modelka musí mať patričné líčenie v malíčku. A skvelé je, že sa drží skôr svetového trendu, keď je úprava dokonalá, no skôr decentná, neupozorňujúca prvoplánovo na nánosy farieb na viečkach. Kocianová má pleť zjednotenú a rozjasnenú. Mačací pohľad zvýrazňuje líčenie s tónom capuccina a tmavej čokolády vo vonkajšom kútiku viečok, pohľad otvára svetlý tieň vo vnútornom kútiku. Očiam dominuje tiež zahustenie mihalníc. Pery zostali v ružovom takmer telovom tóne. Zvýraznený je však tzv. „Kupidov oblúčik“ a pery sú krásne tvarované. Vizáž doplnili zvýraznené lícne kosti. Celkový look má v sebe trošku nádych 70-tych rokov.

Modelka Michaela Kocianová.
Modelka Michaela Kocianová. Autor: ORANGE

Lucia Hablovičová

Múze Borisa Hanečku pripravili do vlasov ozdobu z pávieho peria. Zvádza to k použitiu farebnosti aj v líčení, no našťastie tomu sa vizážistka vyhla. Hablovičovej pohľad je definovaný bronzovo-hnedastými tónmi a zvodný look mu dodáva linka na hornom viečku aj trsy umelých mihalníc. Pleť je v tomto prípade zjednotená s matným finišom. Pery opticky definuje kontúrovacia ceruzka vo farbe rúžu. Hablovičová stavila na telový matný tón a spravila dobre.

Podnikateľka a filantropka Lucia Hablovičová.
Podnikateľka a filantropka Lucia Hablovičová. Autor: ORANGE

Ivana Gáborík Surovcová

Zvykne sa hovoriť, že ak budúca mamička žiari krásou, čaká chlapčeka. To potvrdiť nevieme, ale je isté, že Gáboríkovej vizáž je naozaj svieža, mladistvá a pôvabná. Pleť je dôkladne prejasnená, niekto by mohol namietať, že by zniesla trochu púdru. Ale podľa nás je práve toto veľmi pôvabná verzia spoločenského líčenia. Oči sú podobne ako u iných dám líčené s citom a pohľad zvýrazňujú mihalnice. U Gáboríkovej sa lesk objavil aj na perách, ktoré sú inak nalíčené v nežnom ružovo-lososovom tóne.

Tanečnica Ivana Gáborík Surovcová.
Tanečnica Ivana Gáborík Surovcová. Autor: ORANGE

Ema Kakarová

Mladá hudobníčka, bubeníčka, má od prírody výrazné lícne kosti. Je skvelé, že sa ich nebojí priznať a urobiť z nich svoju prednosť. Líčeniu dominujú pery v šarlátovej červenej. Oči pôsobia takmer naho, ale pri bližšom skúmaní odčítate vrstvu jemného trblietavého očného tieňa. Mihalnice nie sú zahusťované umelými trsmi, ale vôbec to nie je na škodu. Toto líčenie v sebe skĺbilo prirodzené črty nositeľky a zároveň ich ukážkovo pozdvihlo na večernú úroveň.

Bubeníčka Ema Kakarová, partnerka novinára...
Bubeníčka Ema Kakarová, partnerka novinára Michala Havrana. Autor: ORANGE

Lucia Hurajová

Slovenská herečka dobre pozná svoju tvár a pravidelne dokazuje, že triky líčenia má v malíčku. Alebo má dobrú vizážistku. Na 20. ročník si nechala viečka nalíčiť výraznejším metalickým tieňom v ružovo-bronzovom tóne. Je to veľmi dobrá voľba volená ako kontrast ku farbe šiat. Obočie je krásne tvarované a klenuté, oči opäť opticky zväčšujú umelé mihalnice. Na perách má Hurajová matný ružový odtieň v žuvačkovej farbe.

Herečka Lucia Hurajová.
Herečka Lucia Hurajová. Autor: ORANGE

Alexandra Gachulincová

Nežná a pôvabná krása plavovlasej modelky je podporená len veľmi jemným líčením očí a farbou melónovej ružovej na perách. Gachulincová patrí do skupiny dám, ktorá nestavila na zahustené mihalnice, ale nechala vyznieť svoje vlastné. V jej prípade určite treba upozorniť aj na ukážkovú úpravu vlasov, podvihnutie zvlnených plavých prameňov na stranu dodáva vzhľadu až filmový nádych.

Modelka a televízna osobnosť Alexandra...
Modelka a televízna osobnosť Alexandra Gachulincová. Autor: ORANGE

Jana Hossová

Manželka Mariána Hossu má trochu problémy so zapadnutými viečkami. Aj preto je rozumné voliť na nich jemnejšie farebné tóny. Pohľad otvára svetlá farba vo vnútornom kútiku. Oči opticky zvýraznila linka, ktorá spoločne s trsmi umelých mihalníc vo vonkajšom kútiku tvar oka aj jemne predĺžila. Lososový rúž je decentný a zvolený veľmi vhodne.

Jana Hossová, manželka podnikateľa a bývalého...
Jana Hossová, manželka podnikateľa a bývalého hokejistu Mariána Hossu. Autor: ORANGE

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vizáž #trend #Ples v opere #najlepší #Michaela Kocianová #Lucia Hurajová #Lucia Hablovičová #líčenie #Ivana Surovcová #Alexandra Gachulincová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Diéty nie sú dlhodobým riešením, snažte sa neprejedať.
Urobíte radosť blízkym a pripravíte im pekné...

+ Prechladnutie nevyliečite alkoholom, radšej zostaňte doma.
Veľa času trávite klebetami a rozoberáte veci,...