Sukňa plus rolák, kontrast materiálov a budete dokonalá! Tu je 9 inšpirácií

, 09.01.2020 07:00

Je to overená, ale pritom osviežujúca kombinácia. Aj dnes sa totiž ešte mnohé ženy s obavou pozerajú na spojenie kontrastných materiálov v šatníku. Netreba! Pozrite sa, ako skvelo to môže vyzerať.

Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa...
Princ Harry a jeho manželka Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu predviedla mimoriadne príťažlivú kombináciu hodvábnej saténovej sukne s jemným úpletovým rolákom. Pozdáva sa aj vám? Autor: SITA/AP, Yui Mok

Príklad ponúkla nedávno vojvodkyňa Meghan, ktorá sa prvýkrát v roku 2020 objavila na verejnosti, aby s manželom Harrym na pôde Canada House v Londýne poďakovali za pohostinnosť a prichýlenie v období vianočných sviatkov a osláv nového roka.

Tmavovlasá vojvodkyňa zvolila svoju obľúbenú elegantnú kombináciu midi sukne a roláka. V tomto prípade zaujme najmä spomenutý kontrast materiálov. Úplet roláka pôsobí hrejivo a mäkko, priam telo objíma. Podobný dojem však vyvoláva aj satén či hodváb a ich použitie na áčkovej sukni pod kolená bola v tomto prípade skutočnou strelou do čierneho.

Meghan volila tóny hnedej farby, pričom sa pohrala s tónovaním svojho outfitu, keď k sukni a roláku pridala aj lodičky a kabát v rozmanitých tónoch v škále hnedých tónov.

Podľa nás podobná kombinácia stojí za inšpiráciu a tak sme pre vás našli deväť variácií, v ktorých sa spája úplet s hodvábom či saténom alebo syntetickými materiálmi so saténovou úpravou. Nech sa páči, tu sú…

Jemný
		dámsky rolák Ambush a saténová sukňa
		Max...
Jemný
		rebrovaný rolák a hodvábna sukňa
		H&M....
+7Jemný dámsky rolák
		Esprit a saténová
		sukňa...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Meghan #úplet #sukňa #satén #rolák #kombinácia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku