Nádherný chameleón: Charlize Theron a jej tajomstvá krásy? Tu sú!

, 12.01.2020 08:00
Herečka Charlize Theron a jeden z jej...
Herečka Charlize Theron a jeden z jej ukážkových lookov. Autor: ,

Je jednou z najvýraznejších hviezd svojej generácie. A je tiež jednou z najpôvabnejších žien. Niekdajšia modelka, neskôr úspešná herečka, diva Charlize Theron vie prekvapiť aj po viac ako dvoch dekádach vo filmovom priemysle.

Štyridsaťštyriročná hviezda počas uplynulých týždňov zaujala niekoľko ráz. Nielen variabilným a originálnym šatníkom, o ktorý má vďaka svojmu hviezdnemu statusu a šikovným štylistom postarané. Tiež svojím vzhľadom a úpravou.

Theron sa nebojí experimentov ani v prípade líčenia alebo účesov. Konieckoncov, pre film sa ostrihala dokonca dohola a napriek tomu vyzerala nádherne. Posledné mesiace ju vídať s krátkym účesom a ten stihla na červenom koberci variovať od akejsi punkovej verzie „hríbika“ z 80-tych rokov až po elegantný a nahladko učesaný krátky strih s cestičkou na boku.

Herečka
		Charlize Theron uviedla film
		Bombshell...
Herečka
		Charlize Theron žiarila v zlatých
		šatách.
+18Herečka Charlize Theron
		a jeden z
		jej...

Pre magazín Harper's Bazaar prezradila, že jej najobľúbenejším produktom je maskara a klieštiky na mihalnice. Bez nich vraj nevychádza ani z domu. Práve mihalnice podľa nej dokážu dodať pohľadu hĺbku a zvýrazniť oči. Theron veľmi často využíva nahé líčenie viečok, no mihalnice neopomína.

Ak príde na rúž, 44-ročná rodáčka z Juhoafrickej republiky sa nebojí odvážnych odtieňov. Žiarivá červená je viac-menej klasikou, ale herečka už vyskúšala aj farbu burgundského či dokonca výrazný hnedočervený odtieň s vinylovým leskom.

Hoci sa hviezda neobáva ani zmeny farby vlasov, svet ju má spojenú predovšetkým s plavým, jej pôvodným tónom. Niekedy volí chladný tón severskej krásky, inokedy zase teplé medové a bronzové tóny v premelírovaných a kolorovaných vlasoch. Prekvapivé je jej odporúčanie na starostlivosť o vlasy. Ako uviedla, sama používa už niekoľko rokov ricínový olej. Pár kvapiek si masíruje do vlasov a najmä ku korienkom. Osvedčilo sa jej vraj, že vďaka tomuto oleju sú vlasy silnejšie a dokonca vraj pôsobia hustejšie. Samozrejmosťou je lesk a vitalita.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vzhľad #vlasy #pôvab #líčenie #krása #Charlize Theron
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Preceňujete vaše sily, je na vás vidno únava, oddýchnite si, práca počká.
Je na čase zmeniť pracovné...