Krásna v 30-ke, 50-ke aj po 70-ke: Toto je 12 najlepších líčení hollywoodskej elity!

, 08.01.2020 07:00

Nielen šaty, ale aj vzhľad filmových hviezd fascinuje verejnosť roky. Počas večerov, ako bol ten venovaný rozdávaniu Zlatých glóbusov, azda ešte viac.

Herečka
		Lucy Boynton patrila
		medzi...
U herečky
		Margot Robbieovej zaujali
		odborníkov...
+9Herečka Zoey Deutch
		žiarila dostatočne v
		žltom...

Červený koberec je veľkou inšpiráciou a zároveň akýmsi sprostredkovateľom trendov. Či už je reč o móde, alebo kráse pozvaných dám. Na 77. ročníku sa objavili známe tváre, ale aj pár „nováčikov“, ktorí svojou úpravou upútali našu pozornosť.

Aj tento rok platilo, že prirodzenosť je jedným zo silných nástrojov hollywoodskej elity. Pri líčení sa nepreháňa, zvyčajne sa len zvýrazňujú prirodzené pôvaby, jemné vylepšenia prináša kontúrovacia ceruzka na pery, umelé mihalnice či svetlejšie a metalické tóny na otvorenie pohľadu. Touto cestou šla napríklad Margot Robbie, ale tiež Saorsie Ronan alebo Charlize Theron.

Zrelšie dámy sa tento rok nebáli výrazných tónov na perách. Platilo to aj v prípade Nicole Kidmanovej, aj u jej kamarátky Naomi Wattsovej. Zdalo sa, akoby sa na červenom tóne na perách dohodli. No kým u Kidmanovej bola pleť matná a priam alabastrovo svetlá, Watts nechala vyniknúť aj jasnejší a prirodzenejší farebný tón s ružovkastým nádychom. U Zoe Kravitzovej sa červená kombinovala s jej snedou pokožkou a snúbila sa v ukážkovom výsledku.

Zaujímavou voľbou bola tá od britskej herečky Lucy Boyntonovej. V jej prípade sa vizážista skutočne vyhral s viečkami a priniesol do looku fúziu moderného a retra zo 60-tych rokov. Televízna hviezda Jodie Comer sa radila medzi najlepšie nalíčené dámy „v klasickom duchu“. Jej look patril medzi nadčasové spôsoby, ako zvýrazniť prirodzený pôvab.

Zoe Kravitz

Herečka Zoe Kravitz svojím vzhľadom očaruje...
Herečka Zoe Kravitz svojím vzhľadom očaruje pravidelne. Výnimkou nebol ani jej tohtoročný "glóbusový" look. Dôraz kladený na pery s výrazným červeným odtieňom, ktoré doplnilo len dokonalo tvarované obočie a šmrncovný účes pixie. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Jodie Comer

Herečka Jodie Comer predviedla nesmierne...
Herečka Jodie Comer predviedla nesmierne distingvovaný look. Pery definovala ceruzka, ktorá zvýraznila ich tvar a oblúčik na hornej časti. Vizážista použil v rovnakom odtieni aj rúž, aby pery pôsobili jednoliato a pritom plno. Na očiach sa potom odohráva hlavná časť tohto triumfu. Reč je o použití bronzových a oranžových tónov s jemným leskom a výraznejších mihalníc. To dosiahli zahustením pomocou umelých trsov. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Helen Mirren

Herečka Helen Mirren aj po sedemdesiatke...
Herečka Helen Mirren aj po sedemdesiatke tradične oslnila svojím vzhľadom. Tentoraz kládla dôraz na pery. Výrazný tón s nádychom vínovej farby ladil s farbou šiat od Christian Dior. Oči rozjasňovala jemná metalíza, pred ceremoniálom si hviezda nechala pleť jemne uvoľniť a rozjasniť pomocou hydratačného krému a séra. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Zlaté glóbusy #vzhľad #účes #najlepšie #líčenie #krása
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite konzumovať viac zdravých potravín, začnete sa cítiť lepšie a zdravšie.
Svoje návrhy si nechajte...

+ Na bolesť hrdla určite zaberie kloktanie šalviového čaju, nezabudnite.
Dostanete možnosť na zmenu...