Zima v rukavičkách! Zahrejte sa, spoznajte našich 15 trendových inšpirácií

, 03.12.2019 07:00
Dámske rukavice sú súčasťou zimnej výbavy.
Dámske rukavice sú súčasťou zimnej výbavy. Autor:

Zima vycerila zúbky! Teda aspoň podľa stupnice na teplomeri sa zdá, že už nastali studené časy. Ste pripravená?

Jasné, mať dobrý teplý kabát či bundu, vlnený sveter alebo šál a kvalitné topánky s vnútornou podšívkou je základ. Ale svet módy je v zime aj o doplnkoch. K nim sa nepochybne radia rukavice.

V chladnejšej časti roka je na mieste mať po ruke (v kabelke či vreckách kabáta) aspoň jeden pár. Pocit zahriať si skrehnuté prsty oceníte nielen pri rannej ceste do práce alebo večernom návrate, oceníte ho napríklad aj pri korzovaní vianočnými trhmi alebo na víkendovej prechádzke pod holým nebom.

Trendy v rukaviciach opisovať by bolo asi zbytočné. Mnoho žien totiž s radosťou siaha najmä po neutrálnych, no funkčných modeloch. Fungujú farby ako čierna, hnedá či prípadne vínová. Niekedy sa pridávajú vzorované látkové dezény na vrchnej časti, často so vzorom zvieracích potlačí, kára či kohútej stopy.

Dámske
		kožené rukavice COS. Predávajú sa za
		59...
Dámske
		rukavice s detailom károvaného
		vzoru....
+12Dámske kožené
		rukavice Elisabetta
		Franchi....

Pre odvážnejšie nositeľky sú určené farebné rukavičky, ktoré môžu byť vyhotovené z pravej kože, koženky, alebo prípadne pletenín či syntetických nepremokavých materiálov.

Ak vybrať vychytávku tohto roka, skúste to s rukavicami predĺženými. Vyzerajú na rukách príťažlivo a elegantne, opticky akoby ruku zoštíhlia a skvelo tak doplnia napríklad elegantný kabátik so skrátenými rukávmi v duchu „fifties“ estetiky. Naše tipy vás možno inšpirujú aj na vianočný darček.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zima #trend #tipy #rukavice #móda
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si osviežujúci kúpeľ, vaša myseľ sa rozjasní.
Zbytočné hádky s kolegami sa nevyplácajú,...

+ Nič nestojí zato aby ste si podlomili zdravie, dbajte nato.
K zadanej úlohe pristupujte intuitívne,...