Štavnatý dekolt vie ale predviesť! Tri modely, v ktorých sa to Gomezovej podarilo

26.11.2019 12:00

27-ročná speváčka a herečka svoju postavu krv a mlieko rada predvádza v luxusných kúskoch - v ktorom sa jej podarilo zažiariť najviac? Hlasujte!

Model 1
Selena Gomez sa aktuálne predviedla počas American Music Awards v modeli z dielne Versace. Minišaty s výraznou farbou tesne obopínali jej postavu a najmä kyprí dekolt. V ňom sa jej ešte trblietal výrazný náhrdelník, ktorý dotváral jej večerný imidž.

Selena Gomez počas  udeľovania American Music...
Selena Gomez počas udeľovania American Music Awards 2019 na červenom koberci. Autor: Reuters

Model 2
Sexi dekolt ukázala 27-ročná herečka a speváčka aj počas newyorskej premiéry filmu Mŕtvi nezomerajú, kedy pred objektívy dorazila ako jedna z účinkujúcich hercov. Čierne šaty značky Celine v dĺžke tesne nad kolená boli neprehliadnuteľné aj vďaka mohutným rukávom.

Herečka Selena Gomez pózuje fotografom počas...
Herečka Selena Gomez pózuje fotografom počas príchodu na premiéru filmu "The Dead Don't Die" (Mŕtvi nezomierajú) v kreácii Celine. Autor: TASR/AP, Evan Agostini

Model 3
Svoje okamihy slávy prežila Gomez aj počas tohtoročného festivalu v Cannes. Počas premiéry úvodného filmu festivalu sa na ňu sústredila pozornosť aj vďaka jej sexi kreácii v krémovej farbe z tvarovanej košíkovej podprsenky a dlhej sukne s rozparkom od značky Louis Vuitton. Pekný dekolt herečky a speváčky tak mohli pozvaní hostia obdivovať opäť zblízka.

Speváčka a herečka Selena Gomez pózuje...
Speváčka a herečka Selena Gomez pózuje fotografom počas príchodu na otvárací ceremoniál a premiéru filmu The Dead Don't Die na 72. ročníku medzinárodného filmového festivalu v Cannes. Autor: TASR/AP, Joel C Ryan

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Selena Gomez #Cannes 2019 #American Music Awards 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku