0

Umelé mihalnice sú späť. Nosia sa už aj na bežný deň

, 01.11.2019 15:45

Sú zvyčajne dobrým pomocníkom známych osobností a vídať ich na spoločenských podujatiach. Umelé mihalnice sa vytratili z ulíc a pri bežnom nosení, ale tomu je vraj koniec.

Reportérka a moderátorka Veronika Cifrová...
Reportérka a moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová s pohľadom vylepšeným umelými mihalnicami. Autor: Ples v opere

Píše o tom britský magazín Vogue, podľa ktorého sa najbližšie mesiace budúcnosti ponesú v znamení návratu zahusťujúcich trsov, ktorými zvýraznite váš pohľad a celkový dojem. Umelé mihalnice sa totiž radia medzi „beauty“ hit sezóny.

Od čias ich prvého boomu, ktorý ešte v 60-tych rokoch spôsobila modelka Twiggy, prešiel tento produkt skutočne nespočetnými inováciami. Na trhu sa objavili umelé mihalnice, ale aj produkty živočíšneho pôvodu, mihalnice sa zahusťovali raz po celej ploche viečka, inokedy len na vonkajšej strane, na spodnom či vrchnom viečku.

Tentoraz je však dôraz kladený na „prirodzenosť“ – teda maximálnu prirodzenosť, akej ste schopná s niečím takým, ako sú umelé mihalnice dosiahnuť. Predlžujúce riasy využívajú aj známe hviezdy ako Beyoncé, Rihanna či vojvodkyňa Meghan (mala ich údajne počas svadobného dňa), ale výsledný vzhľad by nemal pôsobiť príliš umelo. Hoci možností je veľa. Stačí sa pozrieť napríklad na Kim Kardashianovú a o obyčajnej dennej úprave sa v jej prípade asi hovoriť nedá. Ale výsledok na viečkach je ukážkový.

Falošné mihalnice sú často aj ozdobou červených kobercov. A niekedy sú aj jedinou dominantou večerného či spoločenského looku. Takže, milé dámy, stačí sa len inšpirovať.

0 debata debata
Viac na túto tému: #vzhľad #umelé #mihalnice #beauty

+ Doprajte si poriadnu večeru a využite donáškovú službu.
Donúťte sa dokončiť prácu už dnes a zajtra budete...

+ Prekonajte svoju chuť na nezdravé potraviny, zlepšíte tým trávenie.
Prestaňte pomáhať iným nestíhate svoju...