Krásna ako Dua Lipa? Jej triky na pôvab sú odhalené, tu sú tipy

, 26.09.2019 09:30

Speváčka Dua Lipa je považovaná za jeden z najväčších talentov súčasnej komerčnej scény. A nielen to. Je aj mimoriadne krásna dáma. A hviezda z reklamy.

Speváčka Dua Lipa ako tvár vône Libre z dielne...
Speváčka Dua Lipa ako tvár vône Libre z dielne značky Yves Saint Laurent. Autor: Yves Saint Laurent

Lipu si iba nedávno vybrala známa značka Yves Saint Laurent za tvár svojho nového parfumu Libre. Rodáčka z Londýna, ktorej v žilách koluje kosovská krv, sa nedávno vyznala, že hoci rada testuje nové vône, v tej „vlastnej“ sa doslova našla. Nevedno, či z nej znejú slová ambasádorky, ktorá dostala tučný honorár, alebo to myslí vážne. Libre je však podľa nej dnes skutočne jej osobnou vôňou.

Pre britský Vogue sa hviezda rozhovorila aj o celkovej starostlivosti o svoju krásu. Aj ona patrí do zoznamu dievčat, ktoré nepodceňujú čistenie pleti a starostlivosť spojenú s dôkladným odlíčením. „Keď som bola tínedžerka, nikdy som nepoužívala žiadnu starostlivosť. Umyla som si tvár mydlom a bolo. Dnes som maniak na rozličné séra. Používam jedno na noc a iné zase každý deň ráno. Niekedy si nanášam na tvár aj oleje,“ citoval speváčku britský portál známeho módnika.

Vodeodolná ceruzka
		na oči Dessin du Regard
		od...
Pleťový olej Inlight
		Face Oil je
		vysoko...
+4Nočné protivráskové
		sérum so zlatom Gold
		Night...

Súčasťou jej opatery o pleť sa stali aj pravidelné sedenia v kozmetických salónoch. Počas letov vraj rada používa rozličné hydratačné a regeneračné masky. Aj ona prepadla popularite produktov látkových masiek napustených hydratačným sérom či inými účinnými látkami na jedno použitie.

V rámci líčenia vraj nie je žiadna profesionálka a pri veľkých spoločenských príležitostiach sa spolieha na profesionálov. V súkromí sa však snaží líčiť sama a vraj sa stále učí. Najviac vraj experimentuje s očnou linkou – v jej kozmetickej taštičke sa nachádza vodeodolná očná linka Yves Saint Laurent Dessin Du Regard.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vôňa #starostlivosť #krása #kozmetika #Dua Lipa
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Chodievajte častejšie do prírody, máte nedostatok pohybu.
Pobavia vás v práci klebety, ktoré sa o vás...

+ Zdravie vám našťastie celkom dobre slúži, nezabúdajte na psychiku.
V práci sú s vami spokojný, robotu si...