12 inšpirácií podľa štýlu najsexi ženy internetu Emily Ratajkowski. Aj pre vás!

, 21.09.2019 08:00

Zvyčajne ju označujú za stelesnenie sexepílu a jej prezentácia akoby kopírovala tento status. Ale naozaj to platí doslova?

Emily Ratajkowski prichádza na prehliadku Marca...
Emily Ratajkowski prichádza na prehliadku Marca Jacobsa v New Yorku. Autor: Profimedia

Americká modelka a herečka Emily Ratajkowski je pre mnoho žien vzorom či idolom hodným obdivu, ale predovšetkým preto, aké fyzické prednosti jej nadelila matka príroda. Pozerať sa na ňu ako na štýlový idol nie je až také zvyčajné. Možno aj preto, že väčšinu kreácií, v ktorých sa objavila na červených kobercoch, by si bežná žena naozaj neobliekla.

Ale Emily Ratajkowski nie je len ženou odvážnych a provokatívnych kreácií. Viackrát už dokázala, že jej vkus a osobný módny štýl sú spojené aj s praktickosťou, dievčenskou mladistvou romantikou či decentnejším smerovaním celkového vyznenia stylingu.

Herečka a modelka Emily Ratajkowski si oblečie...
Herečka a modelka Emily Ratajkowski si oblečie z času na čas aj káro. Ako pred prehliadkou Nina Ricci v Paríži. Autor: SITA/AP, Kamil Zihnioglu

V minulosti sa objavila pred objektívmi napríklad aj v šatách s rolákovými goliermi či nohavicových overaloch. Nebojí sa ani kombinácie saka s nohavicami či napríklad denimu a masívnej džínsovej bundy s kožušinou.

Celkom zjavne k jej obľúbenej obuvi patria vysoké čižmy. Tie sú často aj najvýraznejším prvkom jej garderóby, keď v súkromných momentoch vyráža do ulíc. My sme vybrali celkovo dvanásť inšpirácií, tentoraz však medzi nimi nehľadajte žiadne prvoplánovo provokatívne kusy. Emily Ratajkowski môže byť inšpiráciou aj pre dámy, ktoré to radšej hrajú na decentnú nôtu. Tu je dôkaz!

V
		jednoduchosti je sila. Emily
		Ratajkowski...
Emily
		Ratajkowski v uliciach New Yorku
		v...
+9Modelka Emily
		Ratajkowski v elegantnom
		a...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #štýl #sexy #móda #inšpirácia #Emily Ratajkowski #decentnosť
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Ak máte chuť na čokoládu, dajte si ju a neobmedzujte sa.
Šetrite s rozumom, avšak nie na tých nesprávnych...

+ Hydratujte svoju pokožku, po lete to naozaj potrebuje oživenie.
Pokúste sa sústrediť na svoju prácu a...