Krásna ako nevesta Ellie Goulding? Jej účes zvládnete aj doma

, 04.09.2019 09:30

Nádherná, prirodzená, príťažlivá, elegantná - to sú mnohé prívlastky, ktoré sprevádzali vizáž speváčky Ellie Gouldingovej po jej minulovíkendovej svadbe.

Speváčka Ellie Goulding sa vydala za obchodníka...
Speváčka Ellie Goulding sa vydala za obchodníka s umením Caspara Joplinga.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SITA/AP

Niet divu, že ženy začali okamžite pátrať po inšpirácii. Portál britského magazínu Vogue priniesol postup, ako si urobiť podobný účes, s akým sa predviedla nevesta Goulding počas svojho dňa D.

Dobrá správa znie, že plavá hriva sa dočkala veľmi prirodzenej a nežnej úpravy. A zvládnuť by ste ju mohli aj vy doma. Napríklad pred najbližšou večerou s partnerom.

  1. Na mokré vlasy naneste zahusťujúcu penu alebo sprej, použite tiež objemový sprej na korienky, ktorý dodá po vysušení väčší objem vlasom celkovo.
  2. Vlasy sušte natáčaním na veľkú okrúhlu kefu.
  3. Na suché vlasy následne ešte naneste suchý šampón. Jeho podstatou sú jemné stylingové účinky. Pomocou suchého šampónu sa totiž dá vlasom dodať objem, alebo definovať ich štruktúru.
  4. Pomocou žehličky s nádstavcom alebo kulmy vlasy natočte. Vlny by však nemali byť prísne, ale len veľmi jemné, zvlnenie s väčšími rozostupmi.
  5. Následne pomocou prstov ešte jednotlivé vlny viac zjemnite, vlasy našuchorte pomocou prstov na temene.
  6. Vlasy upevnujte vzadu pomocou gumičky a spony, nebojte sa nechať pár prameňov ležérne padať na ramená a obkresľovať tvár. Mali by vyzerať odľahčene, ale nie neupravene.
  7. Celý účes následne ešte fixujte pomocou laku na vlasy.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Vogue #úprava #účes #svadba #Ellie Goulding
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku