Rozkošne ležérna ako Kate? Toto sú tipy na denný šatník podľa vojvodkyne

Nie je až také výnimočné uzrieť vojvodkyňu Kate v nohaviciach a ležérnom outfite, ale jej posledná voľba bola skutočne pôvabná.

, 21.05.2019 09:00
debata (1)
Vojvodkyňa Kate v ležérnom outfite. Foto: Reuters, TOBY MELVILLE
Nie je až také výnimočné uzrieť vojvodkyňu Kate v nohaviciach a ležérnom outfite, ale jej posledná voľba bola skutočne pôvabná. Vojvodkyňa Kate v ležérnom outfite.

Matka troch detí sa objavila na kvetinovej šou a návšteve nemocnice Royal Hospital Chelsea a pre túto príležitosť si na seba vzala veľmi jednoduchú, no pritom efektnú kombináciu bielej košeľovej blúzky s úpravou na spôsob madeirovej čipky. Top doplnili širšie nohavice v zemitej hnedej, ktoré boli skrátené. A zvyšným prvkom boli jednoduché biele tenisky.

Na prvý pohľad možno nič výnimočné, ale ruku na srdce, niekedy sa cítime najlepšie práve v tom, čo nám umožňuje normálne fungovať počas dňa a zároveň to pridáva akýsi mladistvý a dievčenský pôvab.

Voľba členky britskej kráľovskej rodiny je takou, ktorá nepochybne inšpiruje aj bežné ženy po celom svete. A inšpirácie na jednotlivé kúsky odevov nájdete aj u nás. Vyberali sme z dostupnej ponuky v slovenských obchodoch.

Dámska blúzka s efektom madeirovej čipky...
Dámske plátené tenisky Gant, predávajú sa za...
+15Široké skrátené dámske nohavice H&M, predávajú...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #vojvodkyňa Kate #blúzka #trend #oblečte sa podľa nej #inšpirácia #kuloty
Flowers

+ Potrebujete viac energie, sústreďte všetku silu fyzickú aj psychickú na seba.
Aj počas pandémie máte možnosť...

+ Trénujte svoju myseľ čítaním kvalitnej literatúry, jej ponuka je dosť veľká.
Pomôžete blízkym, ocitli sa v...