Jas, mladosť či sviežosť v tégliku na Deň matiek? Ponúkame 13 tipov

, 10.05.2019 07:00

Deň matiek je príležitosťou uctiť si nežnejšiu polovičku rodičovskej dvojice. Niekedy postačí pekné slovo, telefonát alebo kytica kvetov či spoločný obed.

Kozmetika pre mamy a zrelšie dámy môže mať...

A niekedy môžete svojej mame urobiť radosť napríklad aj malým (či väčším) darčekom. Konieckoncov, podobných dní v roku, keď sa pozornosť sústreďuje práve na mamy, nebýva.

Okrem spomenutých kvetín sa najčastejšie podarúva kozmetika. A práve to je aj priestor na výber vhodnej starostlivosti – v tomto prípade sú asi najvhodnejšou alternatívou anti-age produkty. Séra, krémy, emulzie či koncentráty. Súčasný kozmetický trh ponúka nespočetné množstvo možností – samozrejme, aj v rozličných cenových hladinách.

Pre dámy v zrelšom veku sa už nemusíte obávať siahať po remodelačných prípravkoch, ktoré korigujú kontúry tváre či napríklad krku. Stávkou na istotu je kyselina hyalurónová a všetko, čo s ňou súvisí. Rovnako ako séra vyživujúce alebo dodávajúce jas a sviežosť unavenej a suchšej pokožke.

My sme vybrali 13 tipov zo súčasnej ponuky v obchodoch a parfumériách, do nedele to určite stihnete vybaviť. Tak nech sa páči, tu je inšpirácia.

Rozjasňujúci produkt proti starnutiu
		pleti...
Očný
		krém Rénergie Yeux Multi-Glow od
		Lancôme...
+10Hydratačné sérum Ioma
		Optimum Moisture
		Serum...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#darček #mama #pokožka #tipy #krém #sérum #Deň matiek
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Aj pár cvikov denne by vám prospelo, popremýšľajte nad tým.
Dnes sa vám v práci bude dariť, zožnete veľký...

+ Strach vám zabraňuje robiť to, čo skutočne chcete, nedovoľte mu to.
Čím skôr si dokončíte svoju prácu, tým...