Jas, mladosť či sviežosť v tégliku na Deň matiek? Ponúkame 13 tipov

, 10.05.2019 07:00

Deň matiek je príležitosťou uctiť si nežnejšiu polovičku rodičovskej dvojice. Niekedy postačí pekné slovo, telefonát alebo kytica kvetov či spoločný obed.

Kozmetika pre mamy a zrelšie dámy môže mať...

A niekedy môžete svojej mame urobiť radosť napríklad aj malým (či väčším) darčekom. Konieckoncov, podobných dní v roku, keď sa pozornosť sústreďuje práve na mamy, nebýva.

Okrem spomenutých kvetín sa najčastejšie podarúva kozmetika. A práve to je aj priestor na výber vhodnej starostlivosti – v tomto prípade sú asi najvhodnejšou alternatívou anti-age produkty. Séra, krémy, emulzie či koncentráty. Súčasný kozmetický trh ponúka nespočetné množstvo možností – samozrejme, aj v rozličných cenových hladinách.

Pre dámy v zrelšom veku sa už nemusíte obávať siahať po remodelačných prípravkoch, ktoré korigujú kontúry tváre či napríklad krku. Stávkou na istotu je kyselina hyalurónová a všetko, čo s ňou súvisí. Rovnako ako séra vyživujúce alebo dodávajúce jas a sviežosť unavenej a suchšej pokožke.

My sme vybrali 13 tipov zo súčasnej ponuky v obchodoch a parfumériách, do nedele to určite stihnete vybaviť. Tak nech sa páči, tu je inšpirácia.

Rozjasňujúci produkt proti starnutiu
		pleti...
Očný
		krém Rénergie Yeux Multi-Glow od
		Lancôme...
+10Hydratačné sérum Ioma
		Optimum Moisture
		Serum...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tipy #sérum #pokožka #mama #krém #Deň matiek #darček
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nebudete sa cítiť dobre, čo umocní aj stúpajúca vonkajšia teplota.
Dnes sa všetko vyvinie vo váš prospech,...

+ Riešte svoje zdravotné problémy, nenechajte ich bez povšimnutia.
Neporušujte podmienky pracovnej zmluvy,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk