Gaga, Lupita či ufónka Hadid: 18 top líčení, pri ktorých fantázia nemá medze!

09.05.2019 09:00

Pondelková akcia v New Yorku, známa ako MET Gala, bola tentoraz skutočnou oslavou extravagancie a prehnanosti. Niekedy môže byť v móde na škodu, ale tentoraz skutočne priniesla výnimočné momenty - či už z hľadiska módy, alebo úpravy nositeliek.

Herečka
		Lucy Boynton si kvôli večeru
		nechala...
Herečka
		Pom Klementieff si namiesto
		očných...
+15Speváčka a herečka
		Jennifer Lopez stavila
		na...

Najmä vizážisti a kaderníci mali možnosť vyhrať sa so stylingom svojich celebritných klientiek. Podarilo sa to pri mnohých dámach a detailné fotografie zblízka ukázali, že mnohé herečky či modelky museli stráviť hodiny príprav, aby dosiahli vytúžený a želaný look.

Na viečkach dominovali farebné tóny ako ružová, žltá, tyrkysová či napríklad fialová. Odborníci pracovali však aj s lepenými flitrami a krištálikmi, prípadne pomocou očných ceruziek a tekutých liniek tvorili priam kaligrafické symatrické znaky nielen na viečkach, ale aj okolo nich.

Rovnako popustili hviezdy uzdu aj pri tvorbe účesov. Niektoré namiesto výrazných hrív predvádzali atypické pokrývky hlavy, často opulentne prezdobené, nesúce v sebe kabaretnú a burlesknú estetiku, inde pôsobili priam futuristicky.

Na červenom koberci sa skutočne stretlo množstvo výnimočných dám a my sme vybrali 18 z nich, ktorých úprava, či už v rámci líčenia alebo účesov, stojí za pozretie. Nech sa páči, klikajte vyššie.

Lady Gaga

Speváčka Lady Gaga predviedla najdlhšie...
Speváčka Lady Gaga predviedla najdlhšie mihalnice na červenom koberci. Samozrejme, neboli pravé, išlo o zlaté pliešky nalepené na viečka. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Lupita Nyong'o

Herečka Lupita Nyong'o patrila medzi...
Herečka Lupita Nyong'o patrila medzi najpestrejšie oblečené dámy. A jej líčenie rozhodne nezaostávalo. Autor: Reuters, ANDREW KELLY

Lucy Boynton

Herečka Lucy Boynton si kvôli večeru nechala...
Herečka Lucy Boynton si kvôli večeru nechala svoje plavé kadere kolorovať tyrkysovo-sivým odtieňom, ktorý korešpondoval s levanduľovou na šatách a čelenke. Zaujímavé boli zdobné detaily lepených flitrov na viečkach a okolo očí. Autor: SITA/AP, Charles Sykes
Dakota
		Johnson v šatách
		Gucci.
Topmodelka
		Candice Swanepoel v róbe Prabal
		Gurung.
+95Ella Balinska na
		otvorení výstavy Camp:
		Notes...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #účes #líčenie #šminky #viečka #extravagancia #MET Gala
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

Nezanedbávajte preventívne prehliadky u vášho obvodného lekára.
Svoje financie si kontrolujte,...

+ Zdravotné prechádzky by vám spravili dobre na mysli aj na tele.
Nebojte sa, na svojich zamestnancov sa...