VIDEO Najsexi telá z Miss Slovensko? Prím hrali blondínky, všetky tvrdo makajú

29.04.2019 14:03

Kým v mnohých zahraničných súťažiach Miss sa promenáda v plavkách stala nežiaducou, na slovenskom finále počas uplynulého víkendu predvádzanie sa v plážovom odeve nechýbalo.

Finalistka Tereza Turzová sa predviedla v...
Finalistka Tereza Turzová sa predviedla v jednodielnych plavkách. Autor: Profimedia

Dvanástka finalistiek sa počas jedného z prehliadkových slotov predviedla na móle v jednodielnych plavkách alebo dvojdielnych bikinách. Hoci všetky dámy majú pekné a štíhle postavy, drobné rozdiely sa predsa len postrehnúť dali.

Kým napríklad aktuálnu kráľovnú krásy, novozvolenú Frederiku Kurtulíkovú najmä na internete kritizovali za príliš štíhlu figúru, medzi dvanástkou dievčat sa objavili aj také, ktorých krivky vyzerali priam dokonalo – na prehliadku či na fotenie.

Finalistka Ema Meszárosová odmalička športuje,...
Finalistka Ema Meszárosová odmalička športuje, teraz vidí na tele výsledky najmä z behu. Autor: Profimedia

Podľa nás nebolo možné prehliadnuť plavovlasé trio v zložení Ema Meszárosová, Tereza Turzová a Barbora Korcová. „Tým, že sa venujem odmalička športu, nerobilo mi až taký problém pripraviť sa na finále do plaviek,“ uviedla pre TV Pravda Korcová. Pred finále si vraj dávala väčší pozor na stravu. „Snažím sa jesť čo najzdravšie, aby postava v plavkách vyzerala čo najlepšie,“ komentovala.

Finalistka Barbora Korcová má naozaj príťažlivé...
Finalistka Barbora Korcová má naozaj príťažlivé krivky. Autor: Profimedia

Turzová, ktorá získala aj titul Miss Press, priznala, že za veľa vďačí dobre genetike. „Nemám veľa čo zosekávať, ale vždy sa nájde niečo, čo sa dá upraviť,“ prezradila nám a dodala, že vylúčila sladkosti.

Víťazka Miss Slovensko Frederika Kurtulíková
		z...
Prvá
		vicemiss 2019 Alica Ondrášová z
		Unína.
+18Druhá vicemiss 2019
		Natália Hrušovská z
		Nitry.

Ema Meszárosová predviedla jednu z najpevnejších a športových figúr, dôvodom je zrejme fakt, že športuje odmalička. „Pri projekte Miss som začala oveľa viac behávať. Beh som nemala v obľube, ale teraz patrí medzi moje obľúbené aktivity. Vidím aj výsledky,“ uviedla. O tom, ako sa pripravovali ďalšie finalistky, si pozrite v našom videu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Telo #plavky #šport #Miss Slovensko #promenáda #krivky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Cítite sa výborne, preto by bolo vhodné pozitívnu energiu správne využiť.
Vaše pracovné aktivity budú...

+ Dávajte pozor na úrazy, ktoré sa vám môžu prihodiť pri športovaní.
Môžete zvýšiť svoj majetok, ale za akú...