Na každý prst iný odtieň! Toto je najhorúcejší trend jarnej manikúry

, 18.04.2019 09:30
Pripravujete sa na Veľkú noc? Pripravte na ňu...
Jarná inšpirácia sa opäť vracia k farebnej pestrosti. Autor:

Aj vy veľakrát váhate, aký odtieň laku na nechty sa vlastne hodí. Niekedy máte doma desať fľaštičiek a nie a nie sa rozhodnúť. Dobrá správa!

Ako píše britské vydanie magazínu Vogue, podľa beauty blogerov, influencerov, ale aj odborníkov na starostlivosť o ruky a nechty sa práve v tejto sezóne môžete pohrať s farbami hneď niekoľkými. Celkom odvážne typy to môžu skúsiť tak, že si každý necht nalakujú úplne inou farbou. Miernejšia verzia je potom, že túto farebnosť rozdelíte na päť prstov a okopírujete ju aj na druhej ruke.

Základom je, že by ste mali dodržať zhruba konzistenciu a vzhľad samotného laku. Nie je ideálne kombinovať napríklad metalický lak s čiastočkami flitrov s pastelovými tónmi či výraznou červenou. Naopak, fungujú akoby lentilkové farby, ktoré môžete nakombinovať vo veselej palete veľkonočnej tabule či napríklad jarného záhonu.

Dobré tiež je, ak napríklad pracujete pri úprave nechtov s postupným pridávaním farebného tónu. Môžete to skúsiť napríklad s odtieňmi zelenej, ktorú doplníte žiarivou žltou. Prípadne preložíte pastelovú ružovú s odtieňmi modrej a fialovej.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#trend #farby #nechty #úprava #lak
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte vašej pokožke dostatok hydratácie, potrebuje pomoc kozmetičky.
Nemajte strach povedať šéfovi vaše...

+ Zdravotne ste na tom výborne, nemáte sa čoho obávať.
Nenechajte sa zastaviť neprajníkmi, ste silný,...