Farba jari aj Veľkej noci! Nosí ju aj Ivanka Trump a my máme inšpirácie!

, 18.04.2019 07:00

Je to možno tak trošku módne klišé, ale s príchodom Veľkej noci sa zvykne hovoriť o nadvláde farieb ako je zelená či žltá. Možno nepatríte k tým dámam, ktoré by podliehali farebnému dress-code. A možno...

Poradkyňa amerického Bieleho domu Ivanka...
Poradkyňa amerického Bieleho domu Ivanka Trumpová vystupuje z autobusu na letisku v Addis Abebe. Autor: TASR/AP, Jacquelyn Martin

…možno je práve jarné obdobie pre vás tým vhodným časom na experimentovanie so štýlom a napríklad aj s odtieňmi, po ktorých ste počas predchádzajúcich mesiacov nesiahali.

Spomenutá žltá sa rozhodne nemusí obmedzovať len na obdobie sviatkov jari. Jej výraz, žiarivosť sa dajú zapojiť do bežného denného šatníka veľmi efektívne. Potvrdila to len nedávno aj Ivanka Trump, dcéra amerického prezidenta a jeho poradkyňa.

Dámsky
		pletený sveter Mango, info o cene
		v...
Top z
		plážovej kolekcie Liu Jo s
		kontrastnými...
+19Dámske šaty Liu Jo,
		info o cene v predaji.

Počas návštevy Etiópie sa predviedla táto trojnásobná mama v žiarivom žltom nohavicovom kostýme. Ivanka takto spojila dva trendové motívy sezóny. Reč je o nohavicových kostýmov v žiarivých odtieňoch a práve samotnej žltej, ktorá sa objavovala v móde slávnych firiem od prvého predstavenia kolekcií na jar a leto 2019.

Žltú nájdete určite v každom obchode, či už vo vašej obľúbenej značke alebo aj tam, kde zavítate vôbec prvýkrát. My sme vybrali 21 inšpirácií v žiarivej farbe.

Nech sa páči, vyššie nájdete galériu, nižšie aj video s viacerými jarnými trendmi.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #JAR #trend #inšpirácia #Veľká noc #žltá #Ivanka Trumpová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nepreháňajte to so zdravou stravou, vaše telo potrebuje všetko.
Bude pred vami stáť veľmi dôležité...

+ Šoférujte opatrne, nemali by ste zabúdať na potrebné okuliare.
Premyslite si čo poviete a premýšľajte nad...