Trendová sukňa tejto jari, ktorú musíte vyskúšať: Máme 15 inšpirácií!

, 09.04.2019 07:00

Bol to hit minulý rok a neodchádza ani v tomto. Z plisovaných sukní sa stala jedna z najobľúbenejších súčastí dámskej garderóby.

Plisovaná sukňa s geometrickým vzorom ONLY....
Plisovaná sukňa s geometrickým vzorom ONLY. Predáva Zoot.sk za 59,95 eura. Autor: archív značky

Dôvod je jednoduchý. Mnohé ženy pochopili, že práve s týmto strihom dokážu ľahko skryť jemné nedostatky a zároveň pôsobiť veľmi žensky a príťažlivo. Pohyb, ktorý vytvára samotný kus odevu pri obyčajnej chôdzi, pôsobí ladne aj zvodne. Stačí si len vybrať správnu obuv a doplnky.

Plisovaná sukňa z recyklovaného polyesteru z...
Plisovaná sukňa z recyklovaného polyesteru z kolekcie H&M Conscious Exclusive. Predáva sa za 99 eur. Autor: archív značky

Ale späť práve k sukniam. Aj tento rok dominujú plisovanej móde kúsky v trendovej a decentnej midi dĺžke. To je dobrá správa opäť pre dámy viacerých konfekčných veľkostí či typov postáv. Midi dĺžka funguje o trošku viac pri vyšších ženách, ale viete sa s ňou pohrať aj pri drobnej postave. Vtedy je však nutnosťou obuv na podpätku.

S plisovanými kúskami môžete kombinovať elastické topy, ale aj voľnejšie tričká, či dokonca topy nad pupok, ktoré zvýraznia odhalenú líniu bruška. Fungujú v spojení s denimovými bundičkami, skrátenými, ale aj predĺženými sakami či napríklad teplákovými mikinami. Pri asymetrických modeloch môžete dokonca vyskúšať spojenie s legínsami ako základom pod sukňou.

Pri vzoroch sa fantázii medze nekladú a vlastne ani nemá veľký význam opisovať niektoré z nich. Môžete skúsiť naozaj všetko a celkom určite by ste mali napríklad zvierací vzor, prípadne barokové potlače alebo geometriu.

Nech sa páči, tu je 15 inšpirácií z aktuálnych kolekcií.

Plisovaná sukňa so vzorom batiky.
		Predáva...
Žltá
		plisovaná sukňa v midi dĺžke. Predáva
		Zara...
+12Plisovaná sukňa z
		recyklovaného polyesteru
		z...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #trend #plisé #plisovaná sukňa #jar-leto 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nemyslite na negatívne veci ohľadom vášho zdravia, sami si ich privolávate.
Plňte si svoje povinnosti...

+ Rozhodujte sa slobodne, nie pod nátlakom, máte predsa na výber.
Najskôr premýšľajte, až potom konajte, nie...