Žiarivé farby pre každú generáciu! Žltá, oranžová či ružová, máme 17 inšpirácií

, 02.04.2019 07:00

Už vyhlásenie Oscarov ukázalo, že sa móda aktuálnej sezóny točí okolo farieb. Známe ženy v tomto trende pokračujú aj na ďalších akciách a tak sa opäť patrí zrekapitulovať, čo, kam a za koľko.

Mnohé známe dámy, zástupkyne rozličných...
Mnohé známe dámy, zástupkyne rozličných generácií, ukázali, že sa neboja farieb, Naopak, vnímajú ich ako jeden z kľúčových trendov. Na snímke zľava: speváčka Meghan Trainor, modelka Lena Gercke a herečka Allison Janney.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters

V tónoch výraznej žltej farby, kúskoch v žiarivom ružovom prevedení či oranžových alebo červených šatách sa objavili za posledné mesiace mnohé známe osobnosti. My sme ako inšpiráciu vybrali šestku z nich.

Len nedávno, počas uplynulého víkendu, to hýrilo farbami na vyhlásení cien NAACP Image Awards, kde dámy ako Laura Harrier či Thandie Newton ukázali, ako sa s farbami dá pracovať na spoločenských modeloch.

Voľba výrazných farebných tónov je na jarnú a...
Voľba výrazných farebných tónov je na jarnú a tiež letnú sezónu ako stvorená.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značiek, koláž: zg

O niečo menej pompézny model volila pred časom speváčka Meghan Trainor či naopak koktejlový model šiat v luxusnom prevedení zvolila šesťdesiatnička Allison Janney.

V ponuke obchodov nechýbajú podobné kúsky ani na denné nosenie. Ako sa ukazuje, prím hrá žltá farba, ktorá sa objavuje v mnohých podtónoch tejto farby a nosí sa na šatách košeľových na bežný deň rovnako ako pri romantických a spoločenskejších modeloch. Dámy sa však nemusia obávať ani sýtej ružovej, prípadne kombinácie oranžovej s ružovou. Inšpirácie nájdete v našej galérii.

Mnohé
		známe dámy, zástupkyne
		rozličných...
Vo
		farebných kúskoch sa objavujú aj
		modely...
+2Mnohé známe dámy,
		zástupkyne
		rozličných...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#JAR #trend #farba #ružová #žltá #oranžová #herečky #leto 2019
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku