Najslávnejšia žena internetu a jej tajomstvo: Denne pohár zelerového džúsu!

O tom, že americká celebrita Kim Kardashian trpí psoriázou, nevie toľko ľudí. Možno aj preto, že brunetka vyzerá na záberoch zvyčajne priam dokonale a bez nejakých kožných prejavov.

, 14.02.2019 15:00
Hviezda Instagramu a televízie Kim Kardashian... Foto: Reuters, SHANNON STAPLETON
Hviezda Instagramu a televízie Kim Kardashian na archívnom zábere. Hviezda Instagramu a televízie Kim Kardashian na archívnom zábere.

Nedávno sa však 38-ročná hviezda priznala, že v predchádzaní kožným problémom a tvorbe červených a šupinatých fľakov na pokožke, to skúsila so zelerovou šťavou. Pije ju každý deň.

„Mám psoriatické problémy na celej tvári, takže niekedy je to celkom ťažké,“ citoval Kardashianovú Daily Mail. Ani ja, ani môj vizážista Mario sme nikdy tomu nečelili v takejto miere," doplnila internetová celebrita.

Aj preto vraj vyskúšala práve zelerovú šťavu. „Mnohí ľudia hovoria, že práve s prísunom zelerového džúsu sa telo prečisťuje a postupne sa stav kože zlepšuje. Problémy sa vytratia,“ naznačila svoje očakávania Kim Kardashian.

S kožnými problémami bojuje aj pomocou bylinných tinktúr, zvyčajne ide o prípravky, ktoré majú podráždenú kožu upokojiť a suché miesta hydratovať. Aj takéto zábery si už zavesila matka troch detí na svojom profile na Instagrame.

Pravdou je, že pred objektívmi vyzerá Kardashian vždy takmer bezchybne, málokto si však vie predstaviť, ako vyzerá jej tvár bez nánosov líčidiel. Hviezda vlastnej reality-šou v minulosti spopularizovala tzv. contouring pri líčení tváre a jeho benefity, rovnako ako krycie schopnosti, využíva dodnes.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
debata chyba
Viac na túto tému: #pomoc #Kim Kardashian #pleť #pokožka #zeler #šťava #džús

+ Nenahovárajte si rôzne veci, ste úplne v poriadku, upokojte sa.
Nie vždy všetko vyjde, avšak nestrácajte nádej,...

+ Máte svoje šťastie vo svojich rukách, preto niečo začnite robiť.
Ak ste si niečo vysnívali, splňte si to, nastal...