VIDEO: Tehotná Meghan a jej štýl! Kráľovská nevesta inšpiruje davy, pozrite sa

09.02.2019 13:00

Vojvodkyňa Meghan (37) zostáva ikonou štýlu aj s čoraz väčším tehotenským bruškom. Jej štýl obliekania nasledujú tisíce žien.

TV Pravda: Čo si oblieka a koľko jej šaty stoja? Pozrite vo videu čarovanie Meghan s módou pri rastúcom brušku. Video ukazuje premeny Meghan a jej šatníka odkedy potvrdila, že je tehotná (október 2018) po súčasnosť. Čím verejnosť do pôrodu (apríl 2019) ešte prekvapí? Pozrite si nasledujúce VIDEO!

Pestrý a vôbec nie lacný look tehotnej Meghan zaujal počas návštevy v meste Birkenheade – pred vetrom ju chránil červený kabát kanadskej značky Sentaler v hodnote 1 085 libier, pod ním mala oblečené fialové šaty značky Babaton za 107 libier, drahým kúskom bola jej hnedá kabelka Gabriela Hears za takmer 1 700 libier.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve v...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na návšteve v Birkenheade. Autor: Reuters

Od farebných kúskov sa však častejšie pohybuje smerom k neutrálnym farbám – skvelou voľbou boli šaty a sako od Brandona Maxwella. Pri tomto vydarenom outfite sa však postarala aj o jedno prekvapenie – na nohách nemala pančuchy. Okrem toho, že v kráľovskej rodine nie je zvykom, aby sa jej členky objavovali na verejnosti bez tohto kúska odevu, tiež prekvapilo, ako zvládla tehotná vojvodkyňa chladné počasie na ostrovoch.

Vojvodkyňa Meghan - šaty a sako od Brandona...
Vojvodkyňa Meghan - šaty a sako od Brandona Maxwella doplnila kabelkou Carolina Herrera. Autor: Pravda, SITA/AP

Ani vo vyššom štádiu tehotenstva sa manželka princa Williama nevyhýba spoločnekým gala podujatiam. Vystúpenie Slnečného cirkusu si vychutnala v šatách jej obľúbenej trblietavej modrej farby dizajnéra Rolanda Moureta, novembrovú charitatívnu akciu si užila vo večernom modeli značky Safiyaa. A v rovnakej dvojkombinácii, ale z dielne Givenchy, sa pred pár dňami ukázala na udeľovaní cien Endeavour Fund Awards v Londýne, opäť v spoločnosti manžela.

Vojvodkyňa Meghan - čierno-biely kúsok...
Vojvodkyňa Meghan - čierno-biely kúsok pozostávajúci zo sukne a topu značky Safiyaa. Autor: Pravda, SITA/AP

Meghan sa nevyhýba ani čiernej či tmavomodrej. Skôr naopak, temné tóny sú pevnou súčasťou jej šatníka – počas vianočných sviatkov sa po boku manžela a v spoločnosti princa Williama a jeho manželky Kate objavila na vianočnej bohoslužbe v Sandrighame. Napriek špekuláciám britských médií sa vojvodkyne usmievali bok a po boku a ako zvyčajne, ani teraz sa nevyhli porovnávaniu. Meghan zvolila obľúbenú tmavú farbu známej britskej dizajnérky Victorie Beckhamovej, zatiaľ, čo Kate sa ukázala vo vínovej červenej.

Meghan na vianočnej bohoslužbe v Sandrighame v...
Meghan na vianočnej bohoslužbe v Sandrighame v modeli Victorie Beckhamovej. Autor: Pravda, SITA/AP

Vínovočervená nie je neznámou farbou ani pre Meghan – ako tmavovláske jej lichotí rovnako ako Kate – ukázala sa v nej na návšteve centra komunitného varenia v Londýne, v ktorom vznikla aj jej kuchárska kniha. Jednoduché šaty hladkého strihu v decentnej dĺžke po kolená, ktoré zdobil výrazný golierik, boli na takúto príležitosť skvelou voľbou.

Meghan a jej vínovočervená voľba.
Meghan a jej vínovočervená voľba. Autor: SITA/AP, Pravda

Do pôrodu prvého potomka vojvodkyne Meghan zostáva ešte niekoľko týždňov. Necháme sa prekvapiť, či s príchodom bábätka na svet zvolí rovnakú cestu ako vojvodkyňa Kate a pár hodín po pôrode, dokonale nastajlovaná, ukáže svojho potomka svetu.

Vojvodkyňa Kate - po pôrode svojich potomkov.
Vojvodkyňa Kate - po pôrode svojich potomkov. Autor: Pravda, SITA/AP

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#princ Harry #trendy #obliekanie #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite robiť veci, na ktoré ste pred tým nemali čas, pokúste sa začať športom.
Mali by ste myslieť na...

+ Nezabúdajte, že aj vaše pracovné prostredie musí zdravo pôsobiť.
Počúvajte to, čo hovoria v práci...