Vojvodkyňa Meghan a jej kabelky - kúsok za 99 eur aj jedna špeciálna voľba

02.01.2019 17:00
Vojvodkyňa Meghan a princ Harry
Vojvodkyňa Meghan a princ Harry počas charitatívneho podujatia vo Windsore. Autor: ,

Svoje kabelky si manželka princa Harryho vyberá s citom - pozrite sa na naozaj drahý kúsok značky Fendi či na kabelku, s ktorou sa počas roka 2018 ukázala viac razy.

Na pólovom turnaji vo Windsore, počas ktorého vojvodkyňa Meghan podporila svojho manžela v sedle, sa ukázala v nádherných šatách v štýle 50-tych rokov značky Carolina Herrera. V ruke držala kabelku značky J. Crew za 99 eur, ktorá sa dala vo výpredaji kúpiť za menej ako polovicu.

Vojvodkyňa Meghan s kabelkou značky J. Crew a...
Vojvodkyňa Meghan s kabelkou značky J. Crew a princ Harry počas charitatívneho podujatia vo Windsore. Autor: Reuters, HANNAH MCKAY

K najdrahším kúskom, s ktorými sa manželka princa Harryho ukázala, bola kabelka „Peekaboo Essential Bag“ značky Fendi v hodnote 3 990 eur. Meghan ju držala v ruke počas júlovej návštevy Dublinu.

Vojvodkyňa Meghan s kabelkou Fendi Peekaboo...
Vojvodkyňa Meghan s kabelkou Fendi Peekaboo Essential. Autor: Fendi

K jej najobľúbenejším doplnkom bezpochyby patrí model „Satin Clutch“ od Givenchy v hodnote 1 726 eur. Počas roku 2018 sa práve s touto čiernou listovou kabelkou ukázala na verejnosti niekoľkokrát – napríklad na kráľovských dostihoch v Ascote či počas jej návštevy Dublinu.

Princ Harry a jeho manželka, vojvodkyňa Meghan...
Princ Harry a jeho manželka, vojvodkyňa Meghan zo Sussexu. Na dostihy si obliekla košeľové šaty Givenchy a klobúk od Philippa Treacyho. V ruke držala kabelku Givenchy. Autor: Reuters, PAUL CHILDS
Vojvodkyňa Meghan počas návštevy v Dubline - v...
Vojvodkyňa Meghan počas návštevy v Dubline - v ruke s jej obľúbenou listovou kabelkou "Satin Clutch" od Givenchy. Autor: SITA/AP, Brian Lawless

Aj kabelkou, ktorá bola špeciálnou Meghaninou voľbou, sa vojvodkyňa uplynulý rok pochválila – konkrétne počas návštevy v Belfaste. Išlo o model „The Bloomsbury“ od Charlotte Elizabeth v hodnote 200 eur. Len 21-ročná dizajnérka Charlotte Elizabeth musela ako 16-ročná prerušiť školu kvôli problémom a následnej ťažkej operácii srdca. Práve charitatívna organizácia princa Charlesa – „Prince's Trust“- jej podala pomocnú ruku. Vďaka organizácii sa neskôr mohla vzdelávať a stať sa dizajnérkou.

Princ Harry a  Meghan  v Belfaste - vojvodkyňa...
Princ Harry a Meghan v Belfaste - vojvodkyňa s kabelkou dizajnérky Charlotte Elizabeth. Autor: SITA/AP, Niall Carson

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kabelky #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Všetko ste si vlastnou vinou pokazili, avšak môžete to ešte napraviť.
Dokážete toho zmeniť viac ako si...

+ Pár dní voľna by vám určite prospelo, možno aj na dovolenke.
Vaša práca sa bez vás nezrúti, myslite...