Červená bielizeň na Silvestra? Viete, čo tento zvyk znamená?

, 31.12.2018 09:00
bielizeň, červená, žena
Prežite zvodnú oslavu príchodu nového roku. Autor:

Každoročne na Silvestra, "nahodiť" sa do červenej bielizne. Viete, prečo sa to hodí?

Krásny a naplnený nový rok

Od šťavnatých jedál až po lásku, Taliani jednoducho vedia, ako si život užívať naplno. Aby však bol aj nasledujúci rok krásny a naplnený, najmä ak ide o lásku, Taliani sú poverčiví a preto s obľubou dodržiavajú tento zvyk: Červená bielizeň na Silvestra jednoducho musí byť.

Odkiaľ tento zvyk pochádza?

Taliani veria tomu, že červená bielizeň by mala priniesť do nového roka šťastie v láske. Dáva to zmysel, pretože červená je predsa farba vášne a lásky. Má to však malý háčik: Červenú bielizeň vám musí niekto podarovať a môžete si ju obliecť len na Silvestra. A ak je žena naozaj poverčivá, musí ju na druhý deň vyhodiť, inak táto „mágia“ nefunguje!

Sexi povera – ale márnotratná

Kúpiť si sexi bielizeň a môcť si ju obliecť len na Silvestra, tomu sa hovorí „dosť drahý špás“, čo poviete? Ale ak by to malo naozaj fungovať a vďaka tomu by ste už v novom roku neboli single, oplatí sa! Single ženy by si mohli spodnú bielizeň podarovať navzájom a popriať si šťastie v láske, pretože to je skutočne pekný zvyk. No darovať môžeme nohavičky s podprsenkou aj sebe! Napokon, samy najlepšie vieme, čo nám pristane a partner pri tomto rozhodovaní zatiaľ nie je až taký dôležitý – možno sa objaví až v novom roku!

Praktické aj v lete

Červená bielizeň je praktická aj v lete, najmä, ak sexi presvitá cez biele šaty či šortky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#láska #vášeň #Silvester #mágia #povera #červená bielizeň
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Prečistíte si hlavu a zregenerujte svoje fyzické i psychické sily.
Vaša snaha, ktorú v práci...

+ Skúsite zachovať optimizmus a dobrú náladu po celý deň.
Investovať do nového bývania sa oplatí,...