Červená bielizeň na Silvestra? Viete, čo tento zvyk znamená?

Každoročne na Silvestra, "nahodiť" sa do červenej bielizne. Viete, prečo sa to hodí?

31.12.2018 09:00
bielizeň, červená, žena Foto:
Prežite zvodnú oslavu príchodu nového roku.
debata

Krásny a naplnený nový rok

Od šťavnatých jedál až po lásku, Taliani jednoducho vedia, ako si život užívať naplno. Aby však bol aj nasledujúci rok krásny a naplnený, najmä ak ide o lásku, Taliani sú poverčiví a preto s obľubou dodržiavajú tento zvyk: Červená bielizeň na Silvestra jednoducho musí byť.

Odkiaľ tento zvyk pochádza?

Taliani veria tomu, že červená bielizeň by mala priniesť do nového roka šťastie v láske. Dáva to zmysel, pretože červená je predsa farba vášne a lásky. Má to však malý háčik: Červenú bielizeň vám musí niekto podarovať a môžete si ju obliecť len na Silvestra. A ak je žena naozaj poverčivá, musí ju na druhý deň vyhodiť, inak táto „mágia“ nefunguje!

Sexi povera – ale márnotratná

Kúpiť si sexi bielizeň a môcť si ju obliecť len na Silvestra, tomu sa hovorí „dosť drahý špás“, čo poviete? Ale ak by to malo naozaj fungovať a vďaka tomu by ste už v novom roku neboli single, oplatí sa! Single ženy by si mohli spodnú bielizeň podarovať navzájom a popriať si šťastie v láske, pretože to je skutočne pekný zvyk. No darovať môžeme nohavičky s podprsenkou aj sebe! Napokon, samy najlepšie vieme, čo nám pristane a partner pri tomto rozhodovaní zatiaľ nie je až taký dôležitý – možno sa objaví až v novom roku!

Praktické aj v lete

Červená bielizeň je praktická aj v lete, najmä, ak sexi presvitá cez biele šaty či šortky.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #vášeň #Silvester #mágia #povera #červená bielizeň