Večierková kráľovná? Takto budete! Pozrite si 21 inšpirácií na večer

, 05.12.2018 07:00

Aj vás čaká v najbližších dňoch nejaký ten vianočný večierok či párty? A ste na to pripravená?

Ste pripravená na večierkovú sezónu? Tak do...
Ste pripravená na večierkovú sezónu? Tak do toho. Look na snímke Liu Jo. Autor: archív značky

Áno, azda v každej dámskej skrini sa nájdu kúsky, ktoré si môžete raz za čas obliecť do spoločnosti a predviesť kolegom či kamarátkam alebo partnerovi svoju noblesnejšiu spoločenskú podobu.

Stávkou na istotu je čierna – nie darmo sa zvykne hovoriť o malých čiernych. Koktejlové šaty, ktoré priniesla kedysi už Coco Chanel, sa dnes nosia do spoločnosti najčastejšie. Večerné variácie sú strihovo, ale aj detailmi pestrejšie. Objavujú sa na nich metalické vlákna, výšivky, drobné flitre či nity a nechýba ani plisé alebo čipka.

Trblietavý dámsky
		rolák Lindex, predáva sa
		za...
Trblietavé dámske
		lodičky Steve Madden,
		za...
+19Dámske dlhé šaty v
		červenej farby H&M
		Holiday...

Pri čiernej však rozhodnete zostávať nemusíte. Farby sviatočnej sezóny sa prepájajú s vianočnou náladou. Aj preto je celkom prirodzene zastúpená v kolekciách na párty príležitosti červená farba, či tóny zlatej a striebornej.

Experimentovať však môžete aj s ďalšími farebnými odtieňmi, prípadne skúsiť hru s odleskmi materiálu – najčastejšie sa tak dá pracovať s hodvábom alebo brokátom, ktoré pri dopade svetla často menia výraz a farebný tón.

Pri doplnkoch potom platí podobné – nosia sa metalické materiály. Sú skvelým ochutením vášho stylingu práve vtedy, ak ste pri voľbe odevu boli striedmejšia. Párty si žiadajú aj obuv ako sú sandálky – áno, napriek tomu, že vonku je pod nulou.

Môžete to skrátka vyriešiť tak, že si na večierok vezmete takúto obuv do tašky a prezujete sa v šatni. Ale pozor, akonáhle volíte topánky s otvorenou špičkou, pančuchy by mali ísť vo väčšine prípadov bokom. O stylingu sa poraďte s odborníkmi.

Večerných príležitostí bude snáď zopár aj v tomto závere roka a my sme pre vás pripravili pár tipov z aktuálnej ponuky. Pozrite si ich vyššie v galérii.

Dámska trblietavá sukňa F&F, predáva sa...
Dámska trblietavá sukňa F&F, predáva sa vo vybraných obchodoch. Autor: C.Flemin

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zima 2018 #večierok #trend #párty #móda #metalíza #koktejlové šaty #flitre #doplnky
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes nič neriešte, len si vychutnávajte pokoj a kľud vo vašom okolí.
Nemíňajte peniaze, ktoré momentálne...

+ Nezabúdajte na raňajky, sú základom vášho dňa.
Nebolo ľahké sa dostať tam kde ste dnes, tak to nezahoďte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk