Krásna Lily-Rose Depp o pleti a líčení: Toto ju naučila slávna mama!

, 19.11.2018 15:00

Aká matka, taká Katka, zvykne sa hovorievať. A povedala si to zjavne aj značka Chanel, keď najprv spolupracovala s Vanessou Paradis a potom oslovila jej dcéru Lily-Rose Deppovú.

Modelka a herečka Lily-Rose Depp na archívnom...
Modelka a herečka Lily-Rose Depp na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Mladučká kráska je tvárou jedného z kľúčových parfumových produktov, ale tiež celebritou, ktorá nechýba na žiadnej prehliadke Chanel. Pre britský Vogue prezradila, aká bola jej cesta do sveta krásy a módy a čo ju naučila slávna mama.

„Moja mama je vždy veľmi prirodzená, takže aj mňa nasmerovala touto cestou,“ prezradila herečka a modelka. „Vždy mi hovorila o tom, že je dôležité umývať a čistiť si pleť, starať sa o pokožku, keď nosíte mejkap a líčite sa,“ pokračovala Lily-Rose Depp.

„Prvýkrát som sa však mohla nalíčiť, až keď som mala nejakých trinásť rokov. Pamätám si, ako mi dala malú oranžovú tašku Chanel na mejkap, so všetkými tými výrobkami vo vnútri. Mám tú taštičku doteraz a bol to môj najobľúbenejší narodeninový darček. Myslím, že aj veľmi symbolický – z dievčaťa sa odrazu stala mladá dáma,“ opísala svoje pocity 19-ročná kráska.

V rámci starostlivosti vraj dodnes nedokáže vliezť do postele neodlíčená a veľmi dbá na to, aby jej pokožka bola hydratovaná a oddýchnutá. „Milujem masku Chanel Le Lift a vždy si ju dávam ráno pred nejakou spoločenskou akciou,“ prezradila pre britský Vogue Lily Rose Depp.

Keďže stále má mladú pleť, nevyhýbajú sa jej výražky. Na tie zvykne používať korektor. Počas denného líčenia si však vystačí s farbou na líca, maskarou a občas si nanesie na pery ceruzku a zvýrazní pohľad linkou vo vnútornom kútiku oka. „Robím to tak, že si to pravdepodobne nik ani nevšimne, ale viem o tom ja sama. Niekedy stačí pre dobrý pocit, že ste niečo pre seba spravili, iba to,“ skonštatovala tvár značky Chanel.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #starostlivosť #líčenie #pleť #Lily Rose Depp
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nerobte dopredu paniku, nič nie je také zlé ako sa momentálne zdá.
Postupujte ďalej v kariére, nestojte na...

+ Neduste v sebe veci čo vás trápia, zverte sa s nimi niekomu.
Ak vás vaša práca nebaví, nájdite si inú,...