Krásna ako Bieberova Hailey? Baldwinovej príroda nadelila bezchybnú pleť

, 18.11.2018 08:00
Modelka Hailey Baldwin na archívnom zábere.
Modelka Hailey Baldwin na archívnom zábere. Autor: ,

Modelky sú často vzorom krásy a mnoho mladých dievčat nasleduje ich kroky s túžbou priblížiť sa ich kráse. Pre koľkých je vzorom Hailey Baldwin?

Partnerka speváka Justina Biebera nepochybne má milióny fanúšikov a jej pôvab je tiež hodný inšpirácie. Aj preto sa britský Vogue „pozrel na zúbky“ Baldwinovej rituálom starostlivosti o seba samu.

Je to mladé dievča, poviete si, čo tá už len potrebuje. Ale blondínka presviedča, že starostlivosť o pleť či vlasy je dôležitá v každom veku.

Pokožka

Nikdy by nespala s mejkapom na tvári, prezradila pre Vogue topmodelka. Odlíčenie pleti je základ. Po ňom nasleduje ošetrenie. Kráska často využíva upokojujúce a hydratačné masky, niekedy dokonca s maskou aj spí, aby jej tvár pôsobila ráno hydratovane, sviežo a oddýchnuto.

Topmodelka Hailey Baldwin na archívnom zábere.
Topmodelka Hailey Baldwin na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Amy Sussman

Príroda ju obdarila priam bezchybnou pleťou a tak je celkom logické, že modelka takmer nevyužíva mejkap, ak nemusí a nevyžaduje si to jej práca. Potvrdzujú to často aj paparazzovské zábery s Bieberom. Na jej pleti vraj nájdete len trošku korektoru na nedokonalé miesta, pridáva zdravíčko na líca a púder. Na mihalnice nanáša maskaru.

Vlasy

Kým pri pokožke bola príroda štedrá a šľachetná, v prípade vlasov už Baldwin taká spokojná nie je. Má veľmi jemné a pomerne riedke vlasy. Údajne sa snaží už niekoľko rokov, aby vyrástli dlhšie, ale majú tendenciu ničiť sa a mať rozstrapkané končeky. Preto ich pravidelne skracuje a ošetruje. Jej obľúbený prírodný produkt je kokosový olej. Používa ho najmä, ak trávi deň na pláži, v slanej vode a na slnku.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pomoc #vlasy #krása #starostlivosť #pleť #pokožka #Hailey Baldwin
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Neznepríjemňujte si zbytočne deň, myslite pozitívne.
Zlosťou nič nevyriešite, iba ak pokazíte, aj to čo je...

+ Dávajte si pozor čo večer zjete, je to veľmi dôležité.
Každé klamstvo a podvody skôr či neskôr vyjdú na...