Bez obmedzenia! Tekelyová, Müllerová aj TWiiNS vyrazili za divokou módou

, 07.11.2018 14:04

Už niekoľko rokov pútajú pozornosť v módnom svete spojenia odevných reťazcov s luxusnými dizajnérskymi firmami. Tento rok sa do zoznamu zaradilo aj svetoznáme Moschino.

Talianska značka, ktorá vznikla v roku 1983 a ktorej dnes kreatívne šéfuje Američan Jeremy Scott, je ďalšou v zozname exkluzívnych mien, ktoré sa za posledné roky spojili so švédskym obchodným reťazcom H&M. Kolekcia, na ktorú sa zvyknú stáť rady a vyvoláva ošiaľ po celom svete, mala premiéru aj v Bratislave – dva dni pred svojím uvedením do predaja.

Bláznivé kúsky, modely s potlačou Disney postavičiek, trblietavé podprsenky či zlatú kožené kúsky a kožuchy – to všetko si prišli pozrieť do priestorov industriálnej telocvične naplnenej farebnými balónmi aj slovenské známe tváre.

Kolekcia MOSCHINO
		[TV] H&M je ďalším
		spojením...
Kolekcia MOSCHINO [TV]
		H&M je ďalším
		spojením...
+5Kolekcia MOSCHINO [TV]
		H&M je ďalším
		spojením...

„Je to také uletené, extravagantné a to my máme rady,“ odvetili na otázku sestry z hudobného dua TWiiNS, ktoré si vraj už vyhliadli časť kolekcie do vlastného šatníka. „Najmä metalické odevy, výrazne kúsky ako bundy a plavky, všetky tie bling-bling veci, vyzerá to skvelo,“ doplnili.

„Je tam nejaký vekový limit,“ reagovala otázkou Emma Tekelyová na inštaláciu odevných kúskov. Podľa nej móda je o prekvapovaní. „Máme sa s ňou hrať a zabávať a ja nemám jedinú námietku,“ skonštatovala známa moderátorka.

Fotenie v kúskoch, ktoré sú v predaji len jediný deň – tentoraz to je štvrtok 8. novembra, už absolvovala vizážistka Lucia Sládečková. Tá sa neobáva, že by podobné modely neboli vhodné do slovenských ulíc. „Milujem divokú módu. Mám rada vkusný gýč a Jeremy Scott je vkusný gýč. Veci určite využijem aj na bežné nosenie,“ uviedla pre TV Pravda.

Pred kamerou sme spovedali aj moderátorku šoubiznisovej rubriky z Ranných novín JOJ Luciu Wirthovú či topmodelku Barboru Bruškovú, ktorá s Jeremym Scottom spolupracovala v minulosti, alebo vizážistku Luciu Sládečkovú, ktorá nafotila v kolekcii zábery v rámci propagovania kolekcie na Slovensku. Viac v našom videu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#uvedenie #Twiins #spojenie #Soňa Müllerová #premiéra #Moschino #Lucia Wirthová #kolekcia #H&M #Emma Tekelyová #Barbora Brušková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nič nie je také zlé ako si myslíte, všetko má svoju príčinu, začnite tam.
Nové veci prijímajte s úsmevom,...

+ Jedlo, ktoré dávate do svojho tela, je výsledkom aj vášho vonkajšku.
Verte svojim pocitom a spoliehajte sa...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk