0

Polívková, Lužinská či Morávková - s kvetmi im to pristane, inšpirujte sa!

, 13.09.2018 07:00

Hoci sa zvykne o nich písať najmä v jarnej a letnej sezóne, kvetinové motívy neobchádzajú ani tú aktuálnu. A navyše, je tu babie leto, tak prečo si ho neužiť rozkvitnuto?

Nedávne dni aj na Slovensku ukázali, že florálne motívy majú svoje stále miesto v ženskom šatníku. Potvrdilo to niekoľko známych tvárí, ktoré vyrazili do spoločnosti. My sme vybrali celkom čerstvú porciu na inšpiráciu.

A hoci väčšina lookov v sebe nesie ešte akýsi „letný fíling“, vedzte, že kvetov sa nemusíte vzdať ani na jeseň a v zime – akurát budú dramatickejšie, temnejšie a vo výraznejších a sýtych odtieňoch. Viac čítajte aj tu.

Lucia Lužinská

Puzdrové šaty so zaujímavo riešeným živôtikom – odhalenými ramenami a detailom tenučkých ramienok volila slovenská speváčka na nedávnu akciu na brehu Dunaja. Výrazná farebnosť je tlmená výberom doplnkov – telové lodičky a kabelka fungujú. Visiace náušnice a náramky sú decentné, ale zároveň efektné.

Speváčka Lucia Lužinská s novým účesom.
Speváčka Lucia Lužinská s novým účesom. Autor: AVON

Anna Polívková

Česká herečka stavila na model šiat s florálnym motívom, ktoré už majú v sebe jesenný nádych. Čierny podklad s potlačou kvetov funguje dobre v spojení s hnedou kabelkou. Farba lodičiek by bola v poriadku, ale my by sme radili skôr lakovaný dezén, prípadne nejaký dekoratívny prvok, ktorý by ich osviežil. Takto pôsobia trochu starosvetsky.

Herečka Anna Polívková na premiére filmu Po čom...
Herečka Anna Polívková na premiére filmu Po čom muži túžia. Autor: Cinemart SK

Dominika Morávková

Nie sú to kvetiny v pravom zmysle slova, ale potlač na nohaviciach slovenskej herečky tento dojem budí. Je to príjemné, je to svieže a mladistvé a je to iné – keďže mnohé slovenské celebrity sa nohavíc boja. Zvážili by sme však voľbu obuvi.

Herečka Dominika Morávková.
Herečka Dominika Morávková. Autor: Cinemart SK

Karolína Chomisteková

Dlhé a splývavé šaty sú ako stvorené na letný večer. V jeden taký sa v nich predviedla aj Karolína Chomisteková. Pokojne si ich však môže obliecť aj v septembri. Kvetinová potlač je nežná a romantická, model pokojne obstojí aj na pompéznejšom podujatí.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína...
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Autor: Fashion TV

Zora Czoborová

Žiarivé šaty vo svetlomodrej farbe s kvetinovým motívom nesú v sebe romantický náboj a nositeľku zjemňujú. Voľba lodičiek je efektná a vlastne celkom očakávaná. Neprotestujeme, ale pri kabelke by sme radili menej lipnutia na otrockom ladení farebných tónov. Pokojne to mohla skúsiť napríklad s florálnymi motívmi na zamatovom podklade.

Zora Czoborová stavila na kombináciu tyrkysovej...
Zora Czoborová stavila na kombináciu tyrkysovej a neónovej fuchsie. Autor: AVON

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

0 debata debata
Viac na túto tému: #Lucia Lužinská #Karolína Chomisteková #babie leto #trend #Zora Czoborová #celebrity #florálne motívy

+ Ste zdravý ako rybička nemáte sa čoho obávať.
Vaše jazykové schopnosti sú veľkým plusom vo vašej kariére,...

+ Choroby si zapríčiňujete sami svojim nezdravým zdravotným štýlom.
Kariéra nie je všetko, sú aj...