Matné, lesklé, no najmä uhrančivé! Toto je 10 nových odtieňov na pery

, 06.09.2018 09:00
rúž, novinky, jeseň 2018, Lancôme
Dominanciu nad ženskými perami v sezóne Jeseň/Zima 2018 prevzali matné rúže. Vizuál Lancôme. Autor:

Mat verzus lesk! Intenzita kontra jemnosť... Áno, reč je o farbách na pery. Azda najvýraznejšieho detailu ženskej tváre, ktorému je venovaná veľká pozornosť.

Myslia si to aj tvorcovia kolekcií dekoratívnej kozmetiky, ktorý každý rok inovujú a vylepšujú textúry jednotlivých produktov, zlepšujú kvalitu, experimentujú s farebnými odtieňmi a reagujú na dopyt trhu.

Niet pochýb nad tým, že v aktuálnych trendoch vyhráva na celej čiare matnosť. Výrazné pigmenty priľnú k perám v zamatových a skutočne matných textúrach, čím tvoria naozaj výrazný a uhrančivý detail ženskej krásy.

Už tradične sa s príchodom chladnejších mesiacov objavujú farby intenzívnejšie a žiarivejšie. Nebojte sa však – v ponuke značiek sú takmer pri každom uvedení nového produktu alebo výrobku odtiene v celej škále, ktoré uspokoja zákazníčky s rozličnými koloristickými potrebami.

Aktuálne na pulty obchodov mieri množstvo noviniek a niekoľko mimoriadne zaujímavých odtieňov. Vybrať z nich je doslova umenie. My sme sa zastavili pri čísle desať, ale pravdou je, že vyberať si môžete zo stoviek – či už farebných tónov alebo značiek na trhu. Nech sa páči, tu je inšpirácia od nás.

Rúž Rouge D´Armani
		Matte z dielne
		Giorgio...
Obľúbený produkt z
		dielne Yves Saint Laurent
		je...
+7Značka Sisley sa
		snaží osloviť svoju
		klientelu...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #novinka #červená #pigment #rúž #lesk #mat #jeseň 2018
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa naplno venujte svojmu zdraviu a pokúste sa zrelaxovať.
Neodmietajte žiadnu prácu, potrebujete...

+ Nezabúdajte ani na vaše pery, potrebujú tak isto starostlivosť.
Využívajte zľavy, avšak dávajte si pozor...