Ďalší módny kúsok á la vojvodkyňa Kate je na predaj

03.09.2018 15:00

Vojvodkyňa Kate očarila svojím vzhľadom počas krstu jej tretieho potomka, princa Louisa, ktorý sa konal 9. júla.

Vyzerala skvelo nielen vďaka modelu jej obľúbenej značky Alexander McQueen, ale jej vzhľad veľmi štýlovo dopĺňala aj výrazná krémová čelenka posiata kvetmi a perličkami. Tú pre vojvodkyňu špeciálne pre túto príležitosť navrhla dizajnérka Jane Taylor.

Zábery z kráľovského krstu princa Louisa....
Zábery z kráľovského krstu princa Louisa. Rodina princa Williama a vojvodkyne Kate poskytla zábery médiám. Autor: SITA/AP, Matt Holyoak

Hoci nie celkom identickú, ale veľmi podobnú ozdobu hlavy ponúka britská dizajnérka najnovšie aj na stránke jej onlineshopu. Ak niektorá z fanúšičiek vojvodkyne Kate zatúži po tomto kúsku, musí siahnuť hlbšie do vrecka. Cena čelenky je totiž 1 200 libier.

Vojvodkyňa Kate s princom Louisom počas...
Vojvodkyňa Kate s princom Louisom počas slávnostného krstu. Zábery poskytla médiám kráľovská rodina. Autor: SITA/AP, Matt Holyoak

Cena slávnostných fascinátorov, určených napríklad na svadby či krsty, sa na stránke spomínanej dizajnérky pohybuje v rozmedzí 400 až 700 libier, cena luxusnejších fascinátorov sa začína na sume 1 000 libier. Štýlové baretky na každodenné nosenie sa dajú kúpiť už od 60 libier, cena klobúkov značky Jane Taylor štartuje na sume 300 libier.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#vojvodkyňa Kate #čelenka #princ Louis
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na úrazové poistenie, raz vám určite pomôže z ťažkostí.
Dnes si nič neodkladajte na neskôr,...

+ Nezabúdajte ani na vaše pery, potrebujú tak isto starostlivosť.
Využívajte zľavy, avšak dávajte si pozor...