Najkrajšie outfity oslávenkyne Meghan, v ktorých zažiarila od svadby

04.08.2018 08:00

Manželka princa Harryho, ktorá v sobotu oslavuje 37. narodeniny, má štýl v malíčku, svojím vkusom ovplyvňuje milióny žien po celom svete.

V šatách v štýle 50-tych rokov značky Carolina Herrera ohúrila vojvodkyňa Meghan v júli počas charitatívneho zápasu v póle, ktorý sa konal vo Windsore.

Vojvodkyňa Meghan v šatách Carolina Herrera po...
Vojvodkyňa Meghan v šatách Carolina Herrera po zápase v póle, ktorý sa uskutočnil vo Windsore. Autor: SITA/AP, HANNAH MCKAY

Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan sa vo výrazných šatách od Brandona Maxwella ukázala počas podujatia „Your Commonwealth Youth Challenge“ začiatkom júla.

Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na recepcii  v...
Princ Harry a vojvodkyňa Meghan na recepcii v Marlborough House v Londýne. Autor: Reuters

V júni zavítala vojvodkyňa zo Sussexu na slávne dostihy v Ascote – obliekla si košeľové šaty Givenchy a klobúk od Philippa Treacyho.

Princ Harry a jeho manželka, vojvodkyňa Meghan...
Princ Harry a jeho manželka, vojvodkyňa Meghan zo Sussexu. Na dostihy si obliekla košeľové šaty Givenchy a klobúk od Philippa Treacyho. Autor: Reuters, PAUL CHILDS

V júni spolu s Alžbetou II. zavítala na návštevu grófstva Cheshire, Meghan volila elegantné šaty z dielne Givenchy.

Kráľovná Alžbeta II. a vojvodkyňa Meghan zo...
Kráľovná Alžbeta II. a vojvodkyňa Meghan zo Sussexu na návšteve grófstva Cheshire. Autor: SITA/AP, Phil Noble

Na oficiálnej oslave 92. narodenín kráľovnej Alžbety II. zaujala v púdrových šatách Carolina Herrera s výrazným zapínaním posunutým na bok, nechýbal efektný klobúk značky Philip Treacy.

Súboj pastelových vojvodkýň - vľavo Kate,...
Súboj pastelových vojvodkýň - vľavo Kate, vojvodkyňa z Cambridge, vpravo jej švagriná Meghan, vojvodkyňa zo Sussexu. Autor: SITA/AP, Frank Augstein

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #výber #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku