Zásah do čierneho! Či žltého? Meghan žiari vo farbe leta, tu je 11 šiat pre vás

, 06.07.2018 09:33

Vojvodkyňa Kate si môže vziať dovolenku a oddýchnuť si. V kráľovskej rodine má totiž náhradníčku, ktorej sila a popularita je neustále na vzostupe.

Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan v šatách od...
Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan v šatách od Brandona Maxwella. Autor: SITA/AP, Yui Mok

Samozrejme, reč je o jej švagrinej Meghan, ktorá sa svadbou s princom Harrym stala vojvodkyňou zo Sussexu. A podobne ako Kate, už pár mesiacov pred svadbou aj jednou z najsledovanejších celebrít sveta.

Pod drobnohľadom verejnosti sa odohráva každá jej módna voľba a hoci niektoré budia diskusie (ako aj v prípade jej svadobných šiat), jedno sa nedá poprieť. Meghan je štýlová a zaujímavá.

Dámske
		šaty Halston Heritage,
		predáva...
Dámske
		šaty H&M, zatiaľ v pôvodnej cene
		34,99...
+11Dámske šaty Hugo Boss,
		zlacnené na 249 eur
		z...

Len pred pár dňami sa objavila v šatách, ktoré sa za pár hodín následne vypredali. Podobný scenár sa odohráva pri väčšine kúskov, ktoré sú dostupné aj bežnému smrteľníkovi a ktoré dokáže americko-kanadská herečka prezentovať ako prvotriedna ambasádorka.

Vo štvrtok 5. júla, keď Slováci slávili sviatok Cyrila a Metoda, sa vojvodkyňa zo Sussexu objavila na akcii ‚Your Commonwealth‘ Youth Challenge, kde predviedla jednu z najtrendovejších farieb tohto roka. Nie je, nebola to ani modrá, ani pastelová ružová, červená či oranžová – reč je o žiarivej žltej!

Princ Harry a jeho manželka - vojvodkyňa zo...
Princ Harry a jeho manželka - vojvodkyňa zo Sussexu v šatách od Brandona Maxwella. Autor: SITA/AP, Yui Mok

Absolútne jednoduchá forma, minimalistický strih aj vzhľad a pritom taký efektný výsledok – to boli puzdrové šaty z dielne dizajnéra a štylistu Brandona Maxwella. Ide o model z aktuálnej kolekcie, ktorý sa momentálne predáva na väčšine online portálov so značkovým oblečením vo výpredaji. Aj tak si však ešte musíte na šaty pripraviť peknú sumičku. Napríklad na portáli Moda Operandi boli z pôvodnej ceny 1 392 libier zlacnené na 696 libier.

Keďže však žltá farba je hitom sezóny, verzie žltých kúskov určite nájdete aj vo výpredajoch na Slovensku. My sme pár pre vás našli tiež. Nájdete ich vyššie v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #móda #trend #farba #žltá #Meghan Markle #Brandon Maxwell #vojvodkyňa zo Sussexu
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Sami dobre viete, čo je pre pokožku najlepšie, preto sa tak aj správajte.
Nemôžete vedieť všetko, avšak...

+ Nerobte nič čo by vám bolo nepríjemné, myslite svojim srdcom.
Odkladajte si peniaze aj na neskôr, budete...