Úchvatná ako Daniela Peštová? Skúste to s pastelmi, ružová je in!

, 04.07.2018 07:00

Pre modelku Danielu Peštovú zjavne nie je problém zabodovať na módnom poli. Potvrdzuje to každým novým dňom aj v Karlových Varoch.

Úchvatná Daniela Peštová na festivale v...
Úchvatná Daniela Peštová na festivale v Karlových Varoch v šatách TaTa Naka. Autor: Profimedia

Niekdajšia hviezda z prehliadok Victoria's Secret a životná partnerka Pavla Haberu sa objavila na úvodnom ceremoniáli, kde očarila v bielej čipkovanej kreácii. Jej ďalšie voľby však tiež nezostali nepovšimnuté. A treba dodať, že sú hodné aj inšpirovania sa a nasledovania.

Jednou z takých boli aj pastelové ružové šaty značky Tata Naka, v ktorých blondínka a matka troch detí vyzerala naozaj očarujúco. Letná atmosféra kúpeľného mesta, v ktorom to žije festivalom, vytvorila dokonalú plochu pre ťahy týmto pastelovým štýlovým štetcom.

Peštová vždy veľmi umne volila pri výbere strihov, farieb a skvelá je zvyčajne aj jej hra s doplnkami. V tomto prípade to boli jednoduché neutrálne lodičky v bielej farbe, kabelka však bola výrazná so zvieracou potlačou.

Pastelové farby na letných šatách pôsobia veľmi...
Pastelové farby na letných šatách pôsobia veľmi žensky a romanticky.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: archív značiek, koláž: zg

To, čo by sa mohlo na prvý pohľad javiť ako nesúrodý mix, má ukážkový výsledok a česká modelka skrátka opäť raz patrila medzi najlepšie oblečené dámy akcie.

Vy sa môžete inšpirovať a možno si vyberiete aj z ponuky, ktorú sme pre vás našli u iných značiek. A ak neveríte, že pastelové farby sú in – tak sa pozrite, nosí ich aj Serena Williams!

Tenistka Serena Williams na akcii Allstate...
Tenistka Serena Williams na akcii Allstate Foundation Purple Purse v pastelových ružových šatách na telo. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Daniela Peštová #ružová #oblečte sa podľa #MFF Karlovy Vary #pastel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na masáž chodidiel, mohla by vám pomôcť od bolestí.
Strážte si svoje financie, kontrolujte na...

+ Nerobte si dnes s ničím starosti a spravte si príjemný deň.
Nevyhýbajte sa svojim povinnostiam, nepodarí...