Na pánsku nôtu! Trio modeliek inšpiruje, toto si môžete požičať od chlapov

, 27.06.2018 07:00

Pánska kolekcia? No a čo, kto povedal, že ju nemôžu osláviť aj slávne ženy. Na prehliadke Dior bolo jasné, čo je horúci trend a ženy po celom svete sa môžu inšpirovať.

Modelky Kate Moss (vpravo) a Naomi Campbell...
Modelky Kate Moss (vpravo) a Naomi Campbell pózujú spoločne pred prehliadkou pánskej kolekcie Dior Jar-Leto 2019. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Počas prezentácie novej kolekcie pánskej módy z dielne Dior, pod ktorou je podpísaný dizajnér Kim Jones, sa objavilo množstvo ženských celebrít a najmä hviezd módneho sveta. Väčšina z nich už mala na nohách tenisky z kolekcie jar-leto 2019 a tiež na mieru ušité nohavicové kostýmy, inšpirované aktuálnou kolekciou pre pánsku líniu slávneho parížskeho ateliéru.

Nepochybne to bol aj odkaz na to, akým spôsobom sa môže hýbať móda nasledujúcu sezónu. Nič už nie je jasne ženské a jasne mužské. Kým do pánskej garderóby vstupujú často femínne prvky v podobe kvetinových potlačí, transparentných materiálov či pastelových farieb, u žien sú to zase často maskulínne momenty v podobe strihov, foriem, ale aj farebnosti alebo detailov typických pre mužské odievanie.

U Diora to bolo predovšetkým trio slávnych modeliek – dve veteránky a jedna súčasná megastar, ktoré stelesnili Jonesovu víziu „mužsko-ženskej“ módy. Inšpirovať sa hociktorou z dám v zložení Kate Moss, Naomi Campbell a Bella Hadid je skrátka in. A môžete to skúsiť aj vy.

Bella Hadid

Modelka Bella Hadid sa predviedla pred...
Modelka Bella Hadid sa predviedla pred prehliadkou v žiarivej žltej. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Kate Moss

Modelka Kate Moss pózuje spoločne pred...
Modelka Kate Moss pózuje spoločne pred prehliadkou pánskej kolekcie Dior Jar-Leto 2019. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Naomi Campbell

Modelka Naomi Campbell a hudobník Lenny Kravitz...
Modelka Naomi Campbell a hudobník Lenny Kravitz pózujú pred prehliadkou pánskej kolekcie Dior Jar-leto 2019. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#pánske obleky #Naomi Campbell #Kim Jones #Kate Moss #Dior #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na prísun tekutín, je dnes veľmi dôležitý.
Raz ešte budete ľutovať to ako ste sa dnes...

+ Ak potrebujete, spravte si deň len pre seba a oddychujte.
V práci zabúdate riešiť problémy striktne, inak...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk