Chcete rovnaké biele šaty, v akých si Meghan užila svadobnú párty?

20.06.2018 17:00

Návrhárka Stella McCartney pred časom oznámila, že šaty, ktoré navrhla pre Meghan Markleovú, budú dostupné aj pre bežné smrteľníčky. Koľko si za ne vypýta?

Ide o biele šaty z dielne známej návrhárky, do ktorých sa Meghan v deň svadby prezliekla a následne v nich zamierila spolu s Harrym na večernú svadobnú párty do Frogmore House.

Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a...
Meghan Markle a princ Harry, vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu, opúšťajú Windsorský zámok a mieria na večernú recepciu do Frogmore House. Autor: SITA/AP, Steve Parsons

Aktuálne britská návrhárka oznámila, že už čoskoro sa dostanú tieto šaty do predaja. V prvej vlne nechala zhotoviť 46 kópií Meghaniných šiat, polovicu v bielej a tú druhú v čiernej farbe. S heslom „Made with Love“ oslávi Stella McCartney otvorenie nového butiku na londýnskej Old Bond Street. A práve tu sa budú dať šaty od 13. júla kúpiť.

Len tak prísť do obchodu a šaty si odniesť však nie je možné. Záujemkyne sa musia nahlásiť mejlom, aby sa predišlo masovému „náletu“ na spomínaný butik kvôli Meghaniným šatám. Prezentované potom budú v špeciálnej miestnosti, následne si ich zákazníčky budú môcť vyskúšať a kúpiť. Ich cena je stanovená na 4 000 eur.

Meghan
		Markle a princ Harry, vojvodkyňa
		a...
Meghan
		Markle a princ Harry, vojvodkyňa
		a...
+4Meghan Markle a princ
		Harry, vojvodkyňa
		a...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Stella McCartney #Meghan Markle
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku