Obočie podľa Sereny Williams: Trik pre tmavovlásky!

, 30.05.2018 13:00
Serena Williams
Tenistka Serena Williams. Autor: ,

Serena Williams je nielen vynikajúca tenistka a dobrá mama, ale aj štýlová dáma. Najnovšie prezradila niektoré zo svojich skrášľovacích tajomstiev.

Najmä pre tmavovlásky

Je úžasná a silná mama (bábätko sa volá Olympia). Po krátkej prestávke od športu pracuje na svojom návrate na tenisový kurt. 23-násobná víťazka Grand Slamu má všetko pod kontrolou. A zdá sa, že jej skrášľovacia rutina funguje tiež. V rozhovore pre New Yourk Times prezradila 36-ročná žena trik, ktorý ocenia predovšetkým tmavovlásky.

Vylepšite ho korektorom

Williams, ktorá to v súkromí so šminkami vôbec nepreháňa, však nevyjde z domu bez úpravy obočia. Zvyčajne siahne po ceruzke od Anastasie Beverly Hills, no keď ju raz nemala, napadla jej vynikajúca myšlienka. Odvtedy používa maskaru namiesto gélu na obočie. Pravdaže, Serene sa to hodí, pretože má tmavé vlasy, ale aj v prípade, že chceme, aby bolo obočie dominantné, tenistka má tip: Jednoducho ho vylepšite korektorom!

Ďalšie tipy od Sereny

Čo hovoríte? Nie je tento trik geniálny a navyše lacný? Okrem toho v rozhovore ešte porozprávala o tom, že používa zásadne len vodeodolnú špirálu a nevyjde z domu bez toho, aby sa od hlavy po päty nenatrela opaľovacím krémom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#tmavé vlasy #obočie #maskara #opaľovací krém #ceruzka
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, nastal čas na miernejšie tempo a voľbu životných priorít.
Nie je vhodný čas na investovanie,...

+ Ak vás trápia zdravotné problémy zachovajte chladnú hlavu.
V zamestnaní to môžete mať divoké,...