Britney Spears sa púšťa do veľkého podnikania - s módou a krásou

30.04.2018 09:00
2016 MTV Video Music Awards - Arrivals
Speváčka Britney Spears. Autor: ,

Názov svojej úspešnej šou "Piece of Me" prepožičia speváčka novej línii, v ktorej bude možné kúpiť oblečenie aj produkty starostlivosti o krásu.

Britney Spears (36) sa už čoskoro predvedie aj v inom, než umeleckom svetle. K jej úspešnej šou „Piece of Me“, ktorú predvádza v Las Vegas, už čoskoro pribudne aj línia s rovnakým názvom. Pôjde o módne kúsky a takisto aj o beauty produkty. Kolekcia „Piece of Me“ uzrie svetlo sveta začiatkom roka 2019.

Speváčka v tomto smere spolupracuje s koncernom Epic Rights a pod značkou „Piece of Me“ sa bude predávať oblečenie, výrobky starostlivosti o vlasy, bižutéria a doplnky, takisto potreby na športový tréning či elektronické prístoje.

37-ročná pop diva má už na svojom konte líniu parfumov, ktoré nesú meno Britney Spears. Jej spolupráca so značkou Elizabeth Arden, ktorá odštartovala v roku 2004, priniesla na trh vôňu „Curious“. Tá sa postarala celosvetovo o enormné zisky. Od roku 2004 už speváčka na trh uviedla vyše dvadsiatku nových vôní pod svojím menom.

A v minulosti sa jej už darilo aj na poli spodnej bielizne. V roku 2014 priniesla kolekciu „The Intimate Britney Spears Collection“, kúsky sa predávali v 200 krajinách sveta, Austráliu a Nový Zéland nevynímajúc.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#línia #Britney: Piece of Me #Britney Spears
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Udržiavate sa v lepšej kondícií prospieva to aj vašej psychike.
Večer si budete musieť pohovoriť s...

+ Urobíte si čas aj na seba, navštívite kozmetický salón.
Uviazli ste v pracovnej pasci z ktorej sa musíte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk